چرا تقریباً همه چیزهایی که در مورد خرید بک لینک یاد گرفته اید اشتباه است و آنچه باید بدانید

بک لینک های متنی بک لینک های دریافتی با استفاده از کلمه کلیدی یا همان انکرتکست بوده و لینک هایی قابل کلیک هستند که در داخل متن، هایلایت شده و برجسته به نظر می رسند و با کلیک روی آنها صفحه وب مورد نظر باز می شود. بک لینک هایی که از این سایت تهیه می کنید به گونه ای دقیقاً شبیه یک لینک معمولی در یک سایت معمولی ایجاد شده و توسط ربات های گوگل پس زده نمی شوند! https://sabera.ir/%d8%a2%d9%86%d9%87%d8%a7-%d9%85%d9%82%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%87-%d8%af%d8%b1%d8%a2%d9%85%d8%af%d9%87%d8%a7%db%8c-cpa-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d8%a7-%d8%a2%d9%86%d9%87%d8%a7-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%87/ هایی را پیدا کنید که مایل به لینک دادن به سایت شما هستند و با آنها تماس بگیرید. به شما نشان خواهم داد که چگونه از اینها استفاده کنید. نتیجه این اعتماد و گرفتن فید بک های خوب از طرف مخاطبان، اعتبار شما را در موتورهای جستجو بالا می برد و زمانی که یک مخاطب به دنبال محتوا باشد، وب سایت شما را بالاتر از بقیه نشان می دهد. گوگل با معرفی مفهومی به نام Page Rank این الگوریتم را نشان داد که از تعداد لینک های خارجی برای سنجش میزان محبوبیت یک صفحه استفاده می کند. خوب است بدانید لینک سازی داخلی به معنی دور زدن قوانین گوگل نیست، بلکه روش بسیار ساده ای برای بهبود وضعیت سئوی سایت است.

Art​ic​le was cre᠎at​ed by GSA Con᠎te​nt G en᠎er᠎ator DE MO .

در ضمن برای بهبود سئوی سایت خودتان تنها به کسب یا خرید بک لینک اکتفا نکنید چون تا زمانی که تمام فاکتورها و اصول سئو را رعایت نکنید، این کار تأثیر زیادی روی بهبود سئو سایت شما نخواهد داشت. البته لینک های خارجی اغلب تأثیرات به مراتب مهم تری در بهبود رتبه و افزایش ترافیک یک وب سایت دارند، از این رو قدرت لینک ها همواره نزد گوگل شناخته شده و دارای اعتبار بالایی است. ولی در بخش لینک سازی خارجی یا همان external link یک نکته ساده و مهم برای هر کسب و کار اینترنتی وجود دارد و آن این است که اگر شما یک کلمه و یا یک عنوان خود را به به سمت دیگر وب سایت ها لینک دهید یعنی شما به دیگران بک لینک داده اید و اگر همین امر از طرف دیگر سایت ها انجام گردد، آن ها به شما بک لینک داده اند. و این یعنی اینکه یک لینک فالو کسب کرده اید. دریافت لینک طبیعی چیزی است که به سایت شما اعتبار زیادی میدهد و هر وبلاگنویس حرفهای باید برای دریافت این نوع لینک تلاش کند. همه ی بک لینک ها به سمت صفحه اول وب سایت شما نباشد و بعضی از بک لینک ها را به صفحات داخلی وب سایت خود لینک کنید.

البته اگر لینک در یک سایت نوپا باشد، ممکن است چیز بدی نباشد زیرا ممکن است آن سایت رشد کرده و قدرتمندتر شود. 4. آگاه سازی و اطلاع رسانی درباره برند یا سایت. اما بیشتر متخصصان در زمینه سئو موافقند که لینک سازی خارجی همیشه یک معیار اصلی و مهم برای رتبه بندی باقی می مانند. اما چرا باید این بک لینک ها را بخرید ؟ 5. آیا لینک از یک دامنه غیر مرتبط داده می شود؟ همانطور که تصور می کنید، اگر گوگل دامنه ای را مجازات کرده باشد و لینک شما در آن صفحه باشد، به هیچ وجه برای لینک شما ارزش قائل نمی شود. این ابزار اگر فهمید که لینک شما در دامنه ای است که در لیست سیاه قرار دارد، قانون SUSP21 را فعال می کند. لینک سازی داخلی چند نوع است؟ چند روز بعد از زدن بک لینک ها، شروع به کروال شدن و ایندکس شدن می کنند.

لینکبیلدینگ کمک میکند که کاربرها بتوانند در میان صفحات وب حرکت کنند و از سایتی به سایت دیگر بروند. همچنین این مدت زمان به سطح رقابتی موضوع سایت شما و هزینه ای که انجام می دهید بستگی دارد. علاوه بر این گوگل به سن دامنه، آتوریتی، مرتبط بودن سایت ها به همدیگر، تنوع لینک ها، طول و کیفیت محتوا، انتخاب انکر تکست مناسب، مکان لینک (داخل محتوا بهتر از فوتر یا ساید بار است) و… در واقع وقتی BuzzSumo یک میلیون مقاله را بررسی کرد، متوجه شد که لیستها بیش از هرنوع دیگری از محتوا بک لینک ایجاد میکنند… در این مقاله ما 12 استراتژی لینک سازی خارجی را به شما معرفی خواهیم کرد. Do-Follow link: لینک دوفالو یا همان لینک فالو به گوگل یا سایر موتورهای جستجو می فهماند که وارد آن سایت یا صفحه ای شود که به آن لینک داده شده، و آن را بخزد و ایندکس کند. اما تعداد سایت هایی که به سایت شما لینک می دهند تنها یک نمونه از تأثیر بک لینک ها در سئو سایت است. اگرچه این روش قبلاً برای بهبود SEO مؤثر بود، اما این روزها توصیه نمی شود. اگر در بحث سئوی سایت با مشکل مواجه شدهاید، احتمالا لینکسازی شرایط سئوی سایتتان را بهبود بخشد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما