چگونه استقلالی ها موج قرمز را فروکش کردند

رای دهندگان در یک مرکز رای گیری در میامی، نوامبر، صف می کشند تا رای خود را به صندوق بیندازند. 8.


عکس:

مارکو بلو/رویترز

انتخابات میان دوره ای نمی تواند نتیجه انتخابات ریاست جمهوری را پیش بینی کند. رونالد ریگان، بیل کلینتون و باراک اوباما همگی متحمل شکست های میان دوره ای قابل توجهی شدند اما در انتخابات مجدد پیروز شدند – با 18 امتیاز در آقای اوباما. پرونده ریگان

اما انتخابات میان دوره ای تغییراتی را در رای دهندگان آشکار می کند که عرصه رقابت سیاسی را تغییر می دهد. همانطور که هفته گذشته اشاره کردم، انتخابات میان دوره ای 2022 قویاً نشان می دهد که برای آینده قابل پیش بینی، دموکرات ها باید اکثریت کالج انتخاباتی را بدون فلوریدا، اوهایو یا تگزاس ایجاد کنند. همچنین نشانه هایی وجود دارد که دموکرات ها باید بازی خود را برای حفظ اکثریت رای دهندگان اسپانیایی تبار، آفریقایی-آمریکایی، و آسیایی که برای متعادل کردن امتیاز جمهوری خواهان در میان رای دهندگان سفیدپوست بدون مدرک دانشگاهی تکیه کرده اند، افزایش دهند.

کاهش حمایت دموکرات‌ها در میان اسپانیایی‌ها و آمریکایی‌های آفریقایی تبار جوان نشان می‌دهد که دستاوردهای دموکرات گذشته برای این گروه‌ها نتایج انتخاباتی رو به کاهشی ایجاد می‌کند، به این معنی که درخواست‌ها برای این گروه‌ها باید بیشتر به سمت آینده باشد. در حالی که هنوز خیلی زود است که علت کاهش حمایت آسیایی ها از دموکرات ها را مشخص کنیم، شواهد حکایتی نشان می دهد که تصور ضعف دموکرات ها در مورد جرم و جنایت و دوگانگی در مورد پذیرش مبتنی بر موفقیت در دبیرستان ها و دانشگاه های انتخابی، جایگاه این حزب را در این گروه به سرعت در حال رشد از بین می برد.

همچنین علائم هشدار دهنده ای برای جمهوری خواهان وجود دارد که عملکرد خیره کننده ای نداشتند. محافظه کاران جریان اصلی عملکرد خوبی داشتند، اما اکثر نامزدهای سناتوری و فرمانداری ایالت نوسانی که توسط دونالد ترامپ حمایت می شد، سقوط کردند. رای دهندگانی که تفاوت را ایجاد کردند، مواضع این نامزدها در مورد موضوعات کلیدی را افراطی می دانستند و بیشتر نگران رسیدگی به مشکلات فعلی بودند تا تجدید نظر در انتخابات ریاست جمهوری 2020.

نتایج انتخابات امسال چندین پیش فرض دیرینه را به چالش کشید. گفته می شود انتخابات میان دوره ای همه پرسی رئیس جمهور فعلی است. اما معلوم شد که سال 2022 نه یک رفراندوم بلکه سه رفراندوم در مورد جو بایدن، دونالد ترامپ و دادگاه عالی بود. در حالی که هر سه شکست خوردند، مخالفت عمومی از جمهوریخواهان ترامپ و تصمیم دابز، که Roe v. وید، اثرات نارضایتی عمومی از آقای. عملکرد بایدن در مورد تورم، جرم و جنایت و مهاجرت.

از سال 1992، زمانی که جیمز کارویل «این اقتصاد است، احمقانه» به شعار کمپین کلینتون و یکی از عناصر اصلی تفسیرهای سیاسی تبدیل شد، کارشناسان گمان می‌کنند که نارضایتی اقتصادی برای حزب فعلی محکوم به نابودی است. اگر انتخابات میان‌دوره‌ای 2022 برای دموکرات‌ها بد پیش می‌رفت، جناحی از دموکرات‌ها می‌خواستند استدلال کنند که تمرکز کمپین حزب بر سقط جنین و تهدید علیه دموکراسی یک اشتباه استراتژیک است. درعوض، به یاد ضرب المثلی بسیار قدیمی تر از Mr. کارویل: انسان تنها با نان زندگی نمی کند. وقتی رای دهندگان به طیف وسیعی از مسائل اهمیت می دهند، می تواند عمل سیاسی درستی باشد که در جایی که قوی هستید در حالی که در نقاط ضعف دفاع می کنید، حمله کنید.

سیاست و ایده را بیشتر بخوانید

اگرچه حدود یک سوم از رای دهندگان اکنون مستقل هستند، اما دانشمندان علوم سیاسی دریافته اند که اکثر این رای دهندگان به یکی از احزاب اصلی گرایش دارند و رفتار این “متحدین” تقریباً مشابه رفتار رای دهندگانی است که خود را دموکرات یا دموکرات می دانند. جمهوری خواه. اما امسال، مستقل‌ها برای مخالفت با جمهوری‌خواهان مورد حمایت ترامپ، رتبه‌ها را شکستند، در حالی که تقریباً همه جمهوری‌خواهان از آنها حمایت کردند. برای مثال، در گرجستان، فرماندار جمهوری خواه. برایان کمپ 49 درصد از آرای مستقل را در مبارزات انتخاباتی موفق خود به دست آورد، در حالی که هرشل واکر در دور اول چالش خود با سناتور دموکرات فعلی، تنها 42 درصد رای آورد. رافائل وارناک در اوهایو، جی دی ونس، نامزد جمهوری خواه سناتور، رای دهندگان مستقل را با تیم رایان جدا کرد، در حالی که فرماندار جمهوری خواه. مایک دی واین با 25 امتیاز پیشتاز بود.

در سراسر کشور، ترجیحات مستقل ها تا حد زیادی به توضیح عملکرد متوسط ​​جمهوری خواهان در سال 2022 کمک می کند. در سال 2006، زمانی که دموکرات ها پس از 12 سال در اقلیت، مجلس نمایندگان را بازپس گرفتند، آنها مستقل ها را با 18 امتیاز بردند. در سال 2010 جمهوری خواهان آن را پس گرفتند و استقلالی ها را 19 امتیاز بیشتر کردند. در سال 2014 جمهوری خواهان اکثریت مجلس نمایندگان را افزایش دادند و 54 درصد از آرای مستقل را به دست آوردند. در سال 2018، دموکرات‌ها با کسب 54 درصد از این آرا، کنترل مجلس نمایندگان را دوباره به دست آوردند. در تمام این موارد، مستقل ها به شدت علیه حزب رئیس جمهور مستقر بودند.

اما امسال، دموکرات‌ها با 2 امتیاز در نظرسنجی‌های خروجی و 3 امتیاز در نظرسنجی AP VoteCast در میان مستقل‌ها پیروز شدند، حتی اگر مستقل‌ها با آقای آقایی مخالفت کنند. عملکرد بایدن به عنوان رئیس جمهور مخالفت آن‌ها با نامزدهای جمهوری‌خواه ترامپ و تصمیم سقط جنین به اندازه‌ای قوی بود که ترجیح سنتی آن‌ها برای خارج از حزب را در انتخابات میان‌دوره‌ای خنثی کرد، و به جمهوری‌خواهان تنها اکثریت کوچکی در مجلس داد و آنها را با اقلیت سنا باقی گذاشت.

نتایج انتخابات میان‌دوره‌ای 2022 برای هر دو حزب سیاسی درس عبرت می‌دهد: با وجود تشدید دو قطبی‌سازی حزبی در دو دهه گذشته، رای‌دهندگان نوسانی هنوز وجود دارند و آنها به انتخاب نامزدها و مسائل احزاب توجه می‌کنند. بسیج مومنان حزب ضروری است اما کافی نیست. متقاعد کردن رای دهندگانی که نقاط قوت و ضعف هر یک از طرفین را می بینند ضروری است. اگر هر دو حزب درخواست های خود را برای طیف وسیع تری از رای دهندگان مطرح کنند، سیاست ما بهبود می یابد.

گزارش تحریریه ژورنال: وضعیت نوسانی دیگر وجود ندارد، و بحث جدید در سال 2024. تصویر: اوا ماری اوزکاتگی/AFP/Getty Images

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

در 23 نوامبر 2022، نسخه چاپی ظاهر شد.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما