چگونه لینک سازی خارجی بدست آوریم

بعضی از افراد باور دارند که سئو پیچیده است ولی در واقع این طور نیست. در عوض باید به سراغ استراتژی های لینک سازی جدید و پیچیده تری برویم یعنی هرچه می توانیم داستان لینک سازی را طبیعی تر جلوه دهیم برنده بازی هستیم. دریافت لینک طبیعی چیزی است که به سایت شما اعتبار زیادی میدهد و هر وبلاگنویس حرفهای باید برای دریافت این نوع لینک تلاش کند. درواقع با کیفیت ترین نوع بک لینکی که می توانید برای یک سایت تهیه کنید ، رپورتاژ است. اگر نوع لینک DO FOLLOW باشد یعنی شما با توجه به فاکتورهای دیگری که در بالا عرض کردیم، موفق شده اید از اعتبار دامنه و اعتبار سایت دیگر به خوبی و به نفع کسب و کار خود استفاده نمایید. تصور کنید شما در جلسه ای بیانی را بیان کردید و ۱۰ نفر عناونی را که بیان کردید تایید کردند و به آن رأی دادند؛ بعد فرد دیگری عناوینی را بیان کرد و ۴ نفر به او رأی دادند و او را مرتب کردند. تعداد لینک های ورودی به سایت شما در یک بازه زمانی مشخص و زمینه کاری سایت های مرجع معیارهای دیگری برای شناسایی سایت های متخلف توسط گوگل هستند. رپورتاژ گرفتن از سایت معتبر مثل ویکی پدیا یا گوگل باعث افزایش چشمگیر رتبه شما میشه و به عنوان یکی از اصلی ترین روش های لینک سازی خارجی استفاده میشه. This  po​st w as g enerated  by G SA Content Gen er​ator  DE᠎MO.

وقتی که از سایت خود به سایت دیگر پیوند داده می شود، سایت رووبرو از سایت شما بک لینک می گیرد . اما چگونه می توان میزان اعتبار سایت لینک دهنده را سنجید؟ No-Follow link: لینک های نوفالو به گوگل می فهمانند که وارد آن سایت یا صفحه ای که به آن لینک داده شده، نشوند و آن را نخزند. ایجاد لینک به سایت خود در سایتهای معتبری که متعلق به شما نیست. این خزنده مانند شخصیت اسپایدرمن نیست بلکه یک الگوریتم است که دستورات آن برای همه ناشناخته است و تمامی کدها و دستوراتی را که شما نوشته اید و اینکه از چه روش های برای افزایش رتبه سایت خود استفاده کرده اید، مورد بررسی قرار خواهد داد. بک لینک از ارزش هایی است که رتبه سایت را معین می کند. این لینک فرد را به موضوع کاربردی هدایت میدهد؟ ایجاد پست مهمان در سایتهایی که اجازه نوشتن مطلب را میدهند می تواند به گرفتن بک لینک و بهبود رتبه شما کمک کند. گوگل در سال ۱۹۹۰ مفهوم پیج رنک را منتشر کرد و در آن مدت تعداد بک لینک های یک وبسایت فایده خیلی زیاد بر رتبه بندی آن در نتایج google داشت. با افزایش معاملات بک لینک گوگل الگوریتم های خود را آپدیت کرده و الگوریتم پنگوئن را برای شناسایی و بررسی و جریمه سایت هایی که از این روش های لینک سازی بهره میبرده اند معرفی کرد.

مقابل آن٬ با گرفتن فقط و فقط چند لینک مرتبط توانسته ایم رتبه یک سایت را به سرعت افزایش داده. این یک سرویس رایگان است که منابع متخصص (مانند خود شما) را با وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران که به دنبال همکاران هستند ، متصل می کند. این لینک به همان صفحهای هدایت میدهد که فرد به دنبال آن میگردد؟ آیا گوگل تا به حال شما را پنالتی کرده است؟ این لینک دهی را نمیتوان به راحتی در مورد محتوای متنی به کار برد. اما این که یک رپورتاژ چقدر می تواند روی رشد صفحات شما در نتایج گوگل تاثیر بگذارد ، بستگی به سایتی دارد که از آن رپورتاژ می گیرید. تعیین مربوط یا نامربوط بودن یک لینک تا حدی بالایی به شناخت شما از طرف روبرو بستگی دارد. منظور ما از لینک متون یا تصاویر هایی می باشند که با کلیک بر روی آنها فرد به صفحه دیگر در اینترنت انتقال پیدا میکند. منظور از لینک سازی داخلی، لینک سازی هدفمند برای هر کلمه کلیدی برای صفحه مربوط به آن کلمه می باشد. بک لینک یعنی هر لینکی که از صفحه ای خارج از سایت ما به صفحه ای در دامنه ما قرار داده شده باشد. بک لینک خارجی هم به این گونه است؛ به اندازه ای مثل رأی می ماند، هر اندازه بک لینکهای شما اکثر به سایت شما و مطالب شما باشد به معنی اینکه افراد بیشتری به آن رأی می دهند، آن را علاقه دارند و مورد تاییدشان است، بنابراین رتبه خوب تری را درا خواهید داشت.

اگر دنبال یک جایگاه درست و خوب در نتیاج جستجو گوگل هستید و همزمان برنامه ریزی دقیقی هستید، خرید بک لینک روش مناسبی برای سئو سایت است، زیرا ممکن است سایت شما را با جریمه گوگل همراه کند. متاسفانه سودجویان بسیاری هستند که با استفاده از این بک لینک ها یک سایت را به سرعت بالا آورده و پروژه را تحویل و بلافاصله اصرار شدیدی به تسویه حساب می کنند. به علت اینکه گوگل و دیگر موتور های جستجو قوی به راحتی سایت هایی که باعو بداست آوردن رتبه خوب تر در جستجو کار به خرید لینک می کنند را شناخت نموده و از رنک آن ها کم می کند. برای خرید بک لینک با کیفیت باید تمام موارد ذکر شده را در نظر بگیرید و توجه داشته باشید که خرید بک لینک سایت باید از یک مجموعه معتبر و کاربلد در این حیطه انجام شود. اگر قصد خرید بک لینک را دارید ابتدا روی تمام فاکتورهای مهم و تاثیر گذار سئو در سایت تان کار کنید. https://xseo.ir/ سازی یا کسب بک لینک پروسه دریافت لینک از بقیه سایت های اینترنتی برای سایتمان است. هرچه کیفیت یک لینک دریافت شده بالاتر رود٬ فایده آن بر روی رتبه سایتتان نیز بالاتر رفته میشد.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما
تمامی اطلاعات ارائه شده در این وب‌سایت از طریق تکنولوژی هوش مصنوعی و بدون دخالت انسانی تولید شده‌اند، اما ما از استفاده یا تصدیق این اطلاعات تشویق نمی‌کنیم.