چگونه می توان از یک صاحبخانه ایمنی آتش نشانی را بهبود بخشید

س: من نگران ایمنی تخلیه در ساختمان اجاره ای 14 طبقه خود در Midtown هستم. این ساختمان دارای دو آسانسور مسافربری و یک آسانسور خدماتی می باشد. اخیراً، کارکنان شروع به قفل کردن آسانسور خدماتی در شب کردند و دو آسانسور در حال کار را برای حدود 150 آپارتمان باقی گذاشتند. من نگران هستم که در تخلیه اضطراری به همه آسانسورها نیاز داشته باشیم، زیرا راه پله‌ها جایگزین قابل اعتمادی برای ساکنان مسن‌تر نیستند – آنها اغلب تاریک هستند زیرا لامپ‌ها می‌سوزند و آج‌ها باریک و لغزنده هستند و براق هستند. رنگ کردن آیا مدیریت مسئولیتی دارد که وسایل خروج ما را ایمن و قابل کشتیرانی نگه دارد و همه آسانسورهای ما را به طور منظم کار کند؟

آ: در مواقع اضطراری نباید از آسانسور برای تخلیه استفاده کنید. شما باید از پله ها استفاده کنید. از دست دادن یکی از سه آسانسور شما در شب ممکن است ناراحت کننده باشد، اما قوانین شهری را نقض نمی کند، زیرا ساختمان های پنج طبقه یا بلندتر باید یک آسانسور کار کنند.

با این حال، کد شهر شامل الزامات مربوط به پله‌های خروجی در ساختمان‌های مرتفع است که به مکان، ابعاد و نور آن‌ها می‌پردازد. اگر فکر می‌کنید که پله‌ها خطر ایمنی دارند، با 311 شکایت کنید و بازرس بخش ساختمان می‌تواند بررسی کند. همچنین باید نامه ای به مدیریت ساختمان بنویسید و نگرانی های خود را در مورد پله ها بیان کنید، که ساختمان را در معرض توجه قرار می دهد، به خصوص اگر چندین مستاجر موارد مشابه را بنویسند.

ماکسول برید، یک وکیل املاک در منهتن گفت: «اگر قرار باشد یک موقعیت اضطراری رخ دهد، اگر کسی صدمه ببیند، یا بدتر از آن، پیامدهای آن منجر به شکایت‌هایی می‌شود که هدف آن مدیریت است.» شرکت حقوقی Warshaw Burstein. اگر ساختمان مطلع شده باشد که پله‌های آن قوانین ایمنی شهری را نقض می‌کند و تعمیرات لازم را انجام نمی‌دهد، “این می‌تواند از نظر مسئولیت در صورت بروز یک وضعیت فاجعه‌بار یک مشکل واقعی باشد.”

در حالی که آسانسور خدماتی خارج از کمیسیون قوانین شهری را نقض نمی کند، هر مستاجری در ساختمان با اجاره نامه های تثبیت شده اجاره ای می تواند درخواستی را برای کاهش خدمات در سطح ساختمان به دولت ارائه دهد و به طور بالقوه برنده کاهش اجاره بها شود.

“اگر آنها واقعاً از این موضوع احساس ناراحتی می کردند و این چیزی بود که از نظر تاریخی در دسترس آنها بوده است، ممکن است مبنایی برای ادعای چنین ادعایی وجود داشته باشد.” نژاد گفت. “من ادعاهای نازک تری دیده ام.”

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید. ما را در توییتر دنبال کنید: @nytrealestate.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما