کاشیم کیروش از نیوزلند فصل جدیدی در فوتبال افتتاح شد!

کد خبر: 1945322 |
29 ژوئن 1402 ساعت 21:37 |
58.9 هزار بازدید |

23
نقطه نظر

پس از انصراف تیم ملی نیوزلند برای ادامه بازی دوستانه با قطر در نیمه دوم این بازی، کارلوس کی روش از نیوزلندی ها عصبانی شد و گفت دلیل این تصمیم را نمی فهمد.

کاشیم کیروش از نیوزلند: فصل جدیدی در فوتبال افتتاح شد!

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی قطر امروز در دیداری دوستانه به مصاف نیوزلند رفت. شاگردان کیروش در نیمه اول با یک گل از حریف عقب بودند اما بازی در پایان نیمه اول در نیمه اول باقی ماند زیرا بازیکنان نیوزلند از ورود به زمین و ادامه بازی با قطر خودداری کردند.

در حالی که مشخص نبود چرا این تصمیم برای نیوزلندی ها عجیب بود، کارلوس کی روش در پایان بازی در مصاحبه با تلویزیون قطر از اتفاقی که در زمین رخ داد و باعث شد نیوزلندی ها از مسابقه کنار بکشند، فاش کرد.

کی روش در پاسخ به سوال تلویزیون قطر مبنی بر اینکه چرا نیوزلند در نیمه دوم به زمین نیامد، گفت: بعد از نیمه اول با تعجب دیدیم که کاپیتان نیوزلند به سمت ما آمد و گفت: بازیکنان نیوزلند تصمیم گرفته اند به زمین برگردند و بازی کنند واقعیت این است: ظاهراً دو بازیکن از دو تیم در جریان مسابقه با هم درگیری لفظی داشتند که چه کسی آن را شروع کرد و چه کسی ادامه داد موضوعی است که فقط آنها می دانند نیوزلند بازیکنان تصمیم گرفتند از هم تیمی های خود حمایت کنند ما هم تصمیم گرفتیم از بازیکن خود حمایت کنیم کادر فنی نیوزلند نیز از ادعای بازیکن خود حمایت کرد و ما نیز پشت بازیکن خود ایستاده ایم شاهدی وجود ندارد داور چیزی نشنید نیمکت نشینان و مربیان چیزی نشنیدم این ادعا بین دو بازیکن است.”

1889169

کی روش در ادامه صحبت های خود به عصبانیت تیمش از حرکت نیوزلندی ها و بازی نیمه تمام اشاره کرد. وی گفت: شاهد اتفاق عجیبی هستیم، این اولین بار در تاریخ فوتبال است که به این دلیل بازی نیمه تمام می شود، واقعاً قابل درک نیست که چرا چنین تصمیمی گرفته شده است، حالا مسئولان فوتبال باید در مورد تصادف تصمیم بگیرید شک ندارم که فیفا داره حرکت رو میبینه و چک میکنه از مربی و داورشون سوال کردم کسی چیزی نشنید همانطور که گفتم شاهدی نداریم و البته بازی دوستانه داشتیم و زمین را ترک کردند.»

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

کاناداDigital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما