کاوشگر فیلا در رقص

فیل کاوشگر آژانس فضایی اروپا کاوشگری است که در 12 نوامبر 2014 فضاپیما را همراهی کرد. رازتا در سطح دنبال شد 67 П/چوریموف-گراسیمنکو فرود آمد اگرچه فرود این فضاپیما موفقیت آمیز بود، اما اطلاعاتی در مورد محل فرود در دسترس نبود.

جستجوگر

این ساعت که به اندازه یک ماشین لباسشویی است در سال 2014 از حامل خود عرضه شد. پس از هفت ساعت کاهش ارتفاع، سرانجام توانست بر روی فالوور 67 پی فرود بیاید.

این فیل دو روز و نیم را صرف تحقیق و نمونه برداری از این ردیاب کرد تا اینکه باتری های آن تمام شد.

فرود این کاوشگر بر روی سطح این جنایت با مشکل مواجه شد و همین امر باعث شد کاوشگر در شکاف فرود آید. با این نور پیشرو، سلول خورشیدی به صفحات کافی نرسید و از کار افتاد.

فیلی که در شب به حداقل هفت ساعت نور خورشید نیاز دارد، زمانی که در سایه صخره قرار می گیرد، تنها یک ساعت و نیم نور می یابد. دانشمندان تصور می کردند که فیل پس از نزدیک شدن به خورشید دوباره شروع به کار می کند.

فیل گاهی برای ماه‌ها پس از فرود داده‌ها را برای رز ارسال می‌کرد و مدتی پس از سقوط با او در تماس بود. 67p با پرواز به اطراف و گرفتن عکس به دنبال آن.
دو سال طول کشید تا رزتا عکسی از فیل که در شکافی تاریک و صخره ای مستقر شده بود به دست آورد.

دستاوردهای فیل

Фелы друг омер котать ход рови для 67пи/Чуриумов-грасименко, чутсарь چری, экстифатат бавернкердни дададны. این ماموریت توانست 80 درصد از انتظارات اولیه خود را برآورده کند.

فیل کشف کرد که برخلاف نظریات دانشمندان، سطح این دنباله دار نرم و سخت است. دمای او نیز بسیار پایین و سرد تشخیص داده شد. همچنین منافذی در سطح علامت وجود دارد به طوری که 80 درصد دنباله دار فضای خالی است.

دستگاه آنالیز گاز نصب شده روی کاوشگر توانست اولین مولکول های آلی موجود در هوا را شناسایی کند. همچنین تجزیه و تحلیل ها به این نتیجه رسیدند که سطح این دنباله دار عمدتاً از یخ و آب تشکیل شده است که توسط لایه نازکی از غبار و غبار پوشانده شده است.

مواد آلی حاوی کربن سنگ هایی را تشکیل می دهند که حیات روی زمین را تشکیل می دهند. بررسی مولکول های کشف شده در سرقت می تواند ابعاد جدیدی را در تاریخ پیدایش حیات روی زمین بگشاید.
یافته های فیل این نظریه را تقویت کرد که پیروان بذرهای حیات را در زمین کاشتند.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

کاناداDigital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما