کریستیانو رونالدو در بازی پرتغال مقابل سوئیس در جام جهانی نیمکت نشین شد

فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال، پس از غلبه بر واکنش ناخوشایند کریستیانو رونالدو به تعویض مقابل کره جنوبی، تصمیم گرفت تا او را در بازی دور حذفی امروز مقابل سوئیس بنشیند. سانتوس روز دوشنبه در پاسخ به سوالی درباره وضعیت رونالدو به این احتمال اشاره کرد و به خبرنگاران در قطر گفت که او ترکیب را در رختکن فراهم می کند و قصد تغییر ندارد.

گفت: در غیر این صورت کار تمام شده و همه در دسترس هستند.

اگرچه یکی از گلزنان نخبه جهان را برای شروع روی نیمکت نگه می‌دارد، اما این اقدام می‌تواند به همان اندازه که یکپارچه‌کننده باشد، به همان اندازه که تنبیه‌کننده است – دلیلی بر اینکه سانتوس اقداماتی را که به نظر او به‌عنوان بالقوه تیم را به خطر می‌اندازد، تحمل نمی‌کند یا پاداش نمی‌دهد. رونالدو در دو بازی اول مرحله گروهی پرتغال دیر به میدان آمد، اما در دقیقه 65 باخت 2-1 مقابل کره جنوبی تعویض شد و با بالا بردن انگشتش روی لبانش پاسخ داد، گویی با اشاره به سکوت اشاره می کند.

ترکیب این تیم با په په به عنوان کاپیتانی به شرح زیر است:

کشور پرتغال: دیوگو کاستا; دیوگو دالوت، روبن دیاس، پپه، رافائل گوریرو؛ اوتاویو، ویلیام کاروالیو، برونو فرناندس؛ برناردو سیلوا، گونکالو راموس، ژائو فلیکس.

سوئیس: یان سامر; ادیمیلسون فرناندز، فابیان شر، مانوئل آکانجی، ریکاردو رودریگز. رمو فرولر، گرانیت ژاکا؛ Xherdan Shaqiri, Djibril Sow, Ruben Vargas; بریل آمبولو.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما