& گونچاروف& فیلم جعلی اسکورسیزی که ندیده اید & یا ندیده اید؟

Mx پاولسون اشاره کرد که کاربران Tumblr دارای تاریخچه غنی از این برند خاص خلاقیت هستند و به یاد می‌آورد که چگونه کاربران چندین سال پیش یک هوادار واقعی برای “Squiddles” یک برنامه تلویزیونی تخیلی در دنیای کمیک وب “Homestuck” ایجاد کردند. اما برای برخی از کاربران Tumblr، زمانی که سایر کاربران از غافلگیری امتناع می‌کنند و اعتراف می‌کنند چیزی که در مورد آن صحبت می‌کنند واقعی نیست، می‌تواند ناامیدکننده باشد.

به گفته دنی میس، دانشجوی تصویرگری در کانزاس سیتی، این چیزی نیست که در مورد “گونچاروف” اتفاق می افتد. خانم “وقتی این اتفاق می‌افتد، به نظر می‌رسد که آنها به قیمت شما می‌خندند، تماشا می‌کنند که شما به‌طور فزاینده‌ای از ناهماهنگی ناامید می‌شوید و این ناامیدی را به عنوان بخشی از ماجرا می‌دانند و شما را به بخشی از منگنه تبدیل می‌کنند.” میز، 24 ساله، در یک پست محبوب در Tumblr نوشت. من هیچ کدام از این موارد را در مورد گونچاروف نمی بینم، حداقل تا آنجا که کاربران محبوب تر در آن شرکت می کنند.

خانم او گفت: «این واقعیت که مردم آنقدر مایلند که این جوک را آنقدر بشکنند که به مردم بگویند چه خبر است و سپس مردم را وارد جمع کنند، خوب است. میز در یک مصاحبه تلفنی با تایمز افزود.

اینکه چگونه عنوان “گونچاروف” در وهله اول روی برچسب چکمه قرار گرفت همچنان یک راز است. مایکل لیترل، موسیقیدان اهل مینیاپولیس، نظریه ای دارد. پس از دیدن چکمه های شناور در تامبلر برای سال ها، آقای. لیترل که در کالج روزنامه‌نگاری خوانده بود، در اکتبر شروع به تحقیق کرد و در نهایت با یک تهیه‌کننده ایتالیایی به نام دومنیکو پروکاچی برخورد کرد. (همان تهیه‌کننده‌ای که چکمه‌ها نامش را می‌برد.) از آنجا نقطه‌ها را به فیلمی به نام «گومورا» در سال 2008 وصل کرد که درباره جنایات سازمان‌یافته ایتالیایی بود.

آقای. اسکورسیزی کارگردان نبود، اما به گفته آقای. لیترل، 24 ساله، و داستانی چند ساله از هالیوود ریپورتر، «گومورا» زمانی که وارد ایالات متحده شد، اعتباری برای ارائه از کارگردان معروف داشت.

یک پوستر آقای لیترل که در جستجوی خود یافت، عبارت «Martin Scorsese Presents» را در بالا می‌خواند و تقریباً مانند برچسب چکمه‌ها، با Mr. نام اسکورسیزی به رنگ قرمز و عنوان فیلم با حروف سیاه بزرگ. کارگردان فیلم «گومورا» متئو گارونه است. چه کسی با متئو JWHJ0715 نام مشترک دارد.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما