گوگل همچنین Vertex AI را به مدل های مولد مدرن مانند Imagen می آورد

گوگل اخیرا در کنفرانس I/O 2023 اعلام کرد که مدل های جدیدی از هوش مصنوعی را معرفی خواهد کرد. راس هوش مصنوعی اضافه خواهد کرد. این سرویس برای مدیریت ابزارهای هوش مصنوعی در نظر گرفته شده است و اکنون مدل تبدیل متن به تصویر را می پذیرد.

سرویس Vertex AI چه ویژگی هایی را ارائه می دهد؟

بدون شک ابزار Image یکی از مهم ترین قابلیت های اضافه شده به سرویس مدیریت ابری هوش مصنوعی گوگل است که می توان از آن برای ایجاد یا ویرایش تصاویر و همچنین نوشتن توضیحات خودکار برای خروجی استفاده کرد. گوگل قول داده است که به توسعه دهندگان دسترسی آسان به خدمات خود را ارائه می دهد و پیچیدگی زیادی در این راه ایجاد نخواهد کرد.

کاربران می توانند از مدل های تعبیه شده در Vertex AI برای انجام کارهای دیگری مانند افزایش وضوح تصاویر استفاده کنند. شایان ذکر است که بر اساس قوانین این حوزه مانند GDPR خروجی های ذخیره نشده پس از 24 ساعت به صورت خودکار از روی سرور حذف می شوند.

گوگل اشاره کرده است که ابزار RLHF را نیز به منظور صرفه جویی در عملکرد و افزایش دقت مدل های هوش مصنوعی در طول زمان ارائه می دهد که می تواند گزینه های مفیدی برای مشترکین Vertex AI باشد. کدی یکی دیگر از مدل های مدرن در پلتفرم ابری، گوگل است که پاسخی مستقیم به توانایی Copilot GitHub در نظر گرفته می شود و می تواند کد به 20 زبان تولید کند. مدل مذکور قادر است بر اساس پیام های قبلی کدهای جدیدی را پیشنهاد دهد یا مانند ChatGPT برای یافتن مشکلات کدهای نوشته شده از آن استفاده کند.

مدل صدای جیر جیر همچنین با استفاده از میلیون ها ساعت فایل صوتی، بیش از 100 زبان دنیا تمرین شده و برای تولید زیرنویس خودکار برای فیلم ها و موارد مشابه استفاده می شود. به گفته گوگل، در ابتدا تنها تعدادی از آزمایش کنندگان مورد اعتماد این شرکت به مدل های مذکور دسترسی خواهند داشت.

اسپانسر این رویداد دیجیتال، دیجیتال است. “از بین 8 میلیون مورد در دیجیتال انتخاب کنید”

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما