یکی از دستیاران کمپین این ایمیل را ننوشت. هوش مصنوعی انجام داد.

حزب دموکرات آزمایش استفاده از هوش مصنوعی را برای نوشتن اولین پیش نویس برخی از پیام های جمع آوری کمک های مالی آغاز کرده است، درخواست هایی که اغلب بهتر از مواردی است که به طور کامل توسط انسان نوشته شده است.

تصاویر جعلی هوش مصنوعی از دستگیری دونالد جی. ترامپ در نیویورک سریعتر از آنچه که در هفته گذشته قابل بررسی بود، منتشر شد.

و ابزارهای شبیه سازی صدا در حال تولید صدای واقعی و زنده از رئیس جمهور بایدن – و بسیاری دیگر – هستند که چیزهایی را می گویند که واقعاً نگفته اند.

هوش مصنوعی به زودی به دنباله مبارزات انتخاباتی 2024 نمی آید. الان اینجاست

پیشرفت سریع هوش مصنوعی نوید می دهد که به همان اندازه که برای جامعه گسترده تر، در حوزه سیاسی مخرب باشد. اکنون هر آماتوری با لپ‌تاپ می‌تواند انواع صداها و تصاویر قانع‌کننده‌ای را تولید کند که زمانی در حوزه پیچیده‌ترین پخش‌کننده‌های دیجیتال بود. این دموکراتیزه کردن اطلاعات نادرست مرزهای بین واقعیت و جعلی را در لحظه ای که پذیرش حقایق جهانی – که آقای. بایدن آقای را کتک زد. به عنوان مثال، ترامپ در سال 2020 – در حال حاضر تحت فشار است.

و با باورپذیرتر شدن رسانه‌های مصنوعی، این سوال پیش می‌آید: چه اتفاقی می‌افتد وقتی مردم دیگر نتوانند به چشم‌ها و گوش‌های خود اعتماد کنند؟

در داخل کمپین ها، انتظار می رود که هوش مصنوعی به زودی به انجام کارهای پیش پا افتاده ای که قبلاً به ناوگان کارآموز نیاز داشت، کمک کند. مهندسان جمهوری خواه و دموکرات به طور یکسان در حال رقابت برای توسعه ابزارهایی برای مهار هوش مصنوعی برای کارآمدتر کردن تبلیغات، مشارکت در تجزیه و تحلیل پیش بینی رفتار عمومی، نوشتن نسخه های شخصی تر و بیشتر و کشف الگوهای جدید در کوه هایی از داده های رأی دهندگان هستند. این فناوری به قدری سریع در حال تکامل است که اکثر آنها تأثیر عمیقی را پیش‌بینی می‌کنند، حتی اگر راه‌های خاصی که در آن سیستم سیاسی را به هم می‌زند، بیشتر حدس و گمان باشد تا علم.

دن وودز، مدیر ارشد فناوری در آقای دن وودز گفت: «این یک لحظه آیفون است – این تنها نتیجه‌ای است که همه از آن قدردانی خواهند کرد. کمپین 2020 بایدن برای تشخیص خوب یا بد بودن آن، آزمایش فشار لازم است – و احتمالاً هر دو است.»

OpenAI که چت ربات ChatGPT آن طوفان طلای متن مولد را آغاز کرد، قبلاً یک مدل پیشرفته‌تر منتشر کرده است. گوگل اعلام کرده است که قصد دارد پیشنهادات هوش مصنوعی را در برنامه‌های محبوبی مانند Google Docs و Gmail گسترش دهد و چت بات خود را راه‌اندازی می‌کند. مایکروسافت نسخه ای را نیز به بازار عرضه کرده است. یک شرکت کوچکتر، ElevenLabs، ابزاری برای تبدیل متن به صدا ایجاد کرده است که می تواند صدای هر کسی را در چند دقیقه تقلید کند. Midjourney، یک تولیدکننده هنری محبوب هوش مصنوعی، می‌تواند تصاویر فوق‌العاده واقعی را با چند خط متن به تصویر بکشد که برای برنده شدن در مسابقات هنری به اندازه کافی قانع‌کننده هستند.

Brad Parscale، آقای Brad Parscale گفت: “هوش مصنوعی به دلیل توانایی پیش بینی یادگیری ماشین، در آستانه ایجاد تغییر قابل توجهی در انتخابات 2024 است.” اولین مدیر کمپین ترامپ در سال 2020، که از آن زمان یک شرکت دیجیتالی را تأسیس کرده است که برخی از قابلیت های هوش مصنوعی را تبلیغ می کند.

اطلاعات نادرست و “دیپ فیک” ترس غالب هستند. در حالی که جعل‌ها چیز جدیدی برای سیاست نیستند – تصویر فتوشاپ‌شده جان کری و جین فوندا در سال 2004 به طور گسترده به اشتراک گذاشته شد – توانایی تولید و اشتراک‌گذاری آن‌ها با تصاویر ویروسی هوش مصنوعی از آقای دکتر افزایش یافته است. مهار ترامپ توسط پلیس تنها آخرین نمونه است. تصویر جعلی پاپ فرانسیس با کت سفید پفی در روزهای اخیر نیز در فضای مجازی منتشر شد.

بسیاری به ویژه در مورد نژادهای محلی که بسیار کمتر مورد بررسی قرار می گیرند، نگران هستند. قبل از انتخابات مقدماتی اخیر در رقابت برای شهرداری شیکاگو، یک ویدیوی جعلی برای مدت کوتاهی در حساب توییتری به نام “Chicago Lakefront News” منتشر شد که جعل نام یکی از نامزدها، پل والاس، بود.

جو راسپارز که استراتژیست ارشد در کمپین انتخاباتی سناتور الیزابت وارن در سال 2020 بود و اکنون مدیر اجرایی یک مشاور دیجیتالی است، گفت: «متاسفانه، من فکر می‌کنم مردم سریع‌تر متوجه می‌شوند که چگونه از آن برای شرارت استفاده کنند تا برای بهبود زندگی مدنی.

کسانی که در تقاطع سیاست و فناوری کار می کنند بارها و بارها به همان فرضیه تاریخی بازمی گردند: اگر نوار بدنام “دسترسی به هالیوود” امروز شکست – نواری که در آن آقای. شنیده می شود که ترامپ درباره تجاوز به زنان و رهایی از آن لاف می زند – آیا آقای ترامپ. ترامپ اعتراف می کند که او بوده است، همانطور که در سال 2016 انجام داد؟

پاسخ تقریباً جهانی منفی بود.

مت هاجز که مدیر مهندسی در Mr. کمپین انتخاباتی بایدن در سال 2020 و اکنون مدیر اجرایی آزمایشگاه زینک است که در فناوری دموکراتیک سرمایه گذاری می کند. او گفت که جمهوری خواهان «ممکن است دیگر از «اخبار جعلی» استفاده نکنند. ممکن است “Woke AI” باشد”

در حال حاضر، انتظار می‌رود که وظیفه خط مقدم هوش مصنوعی در کمپین‌ها نوشتن اولین پیش‌نویس ایمیل‌های بی‌پایان و درخواست‌های نقدی متنی باشد.

لوک تامپسون، یک استراتژیست سیاسی جمهوری خواه می گوید: «با توجه به میزان حرف های بی کلام و بی ادبی که در سیاست تولید می شود، مردم آن را به کار خواهند گرفت.

به عنوان یک آزمایش، نیویورک تایمز از ChatGPT درخواست کرد تا ایمیلی برای جمع آوری سرمایه برای آقای دکتر تهیه کند. ترامپ. این اپلیکیشن در ابتدا گفت: “من نمی توانم طرف های سیاسی داشته باشم یا برنامه های سیاسی را تبلیغ کنم.” اما بلافاصله الگویی از یک ایمیل احتمالی شبیه ترامپ ارائه کرد.

ربات چت درخواستی مبنی بر «خشمگین‌تر کردن» پیام را رد کرد، اما زمانی که از او خواسته شد «به آن برتری بیشتری بدهیم»، برای انعکاس بهتر لحن اغلب آخرالزمان‌آمیز آقای دکتر، موافقت کرد. التماس های ترامپ در پیام اصلاح شده هوش مصنوعی آمده است: «ما به کمک شما نیاز داریم تا به چپ رادیکال این پیام را بفرستیم که عقب نشینی نخواهیم کرد. اکنون کمک مالی کنید و به ما کمک کنید تا آمریکا را دوباره بزرگ کنیم.»

به گفته سه نفری که در مورد این تلاش ها توضیح داده شده اند، در میان گروه های برجسته ای که این ابزار را آزمایش کرده اند، کمیته ملی دموکرات است. در آزمایش‌ها، محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی که DNC استفاده کرده است، از نظر ایجاد مشارکت و کمک‌های مالی، اغلب به خوبی یا بهتر از نسخه‌ای که به طور کامل توسط انسان تهیه شده است، عمل کرده است.

افراد آشنا به این تلاش ها گفتند که مقامات حزب همچنان پیش نویس های هوش مصنوعی را ویرایش می کنند و هنوز هیچ پیامی به نام آقای AI نوشته نشده است. دو نفر گفتند بایدن یا هر شخص دیگری. DNC از اظهار نظر خودداری کرد.


چگونه خبرنگاران تایمز سیاست را پوشش می دهند ما به خبرنگاران خود متکی هستیم تا ناظران مستقل باشند. بنابراین، در حالی که کارکنان تایمز ممکن است رأی دهند، آنها مجاز به حمایت یا تبلیغات برای نامزدها یا اهداف سیاسی نیستند. این شامل شرکت در راهپیمایی ها یا راهپیمایی ها در حمایت از یک جنبش یا دادن پول یا جمع آوری پول برای هر نامزد سیاسی یا هدف انتخاباتی است.

Higher Ground Labs، یک شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز کوچک که در فناوری سیاسی برای ترقی‌خواهان سرمایه‌گذاری می‌کند، در حال حاضر روی پروژه‌ای به نام Quiller کار می‌کند تا به‌طور سیستماتیک‌تر از هوش مصنوعی برای نوشتن، ارسال و آزمایش اثربخشی ایمیل‌های جمع‌آوری سرمایه استفاده کند.

بتسی هوور، شریک موسس در Higher Ground Labs که مدیر سازمان‌دهی دیجیتال برای کمپین پرزیدنت باراک اوباما در سال 2012 بود، می‌گوید: «هوش مصنوعی در سه چرخه گذشته عمدتاً به بازاریابی gobbledygook پرداخته است. ما اکنون در لحظه ای هستیم که در آن کارهایی وجود دارد که مردم می توانند انجام دهند که واقعاً مفید است.»

فعالان سیاسی، که نام چند نفر از آنها برای بحث در مورد استفاده‌های بالقوه نامطلوب هوش مصنوعی مورد توجه یا برنامه‌ریزی برای استقرار آنها ناشناس ماند، تعداد زیادی از احتمالات را مطرح کردند.

برخی می ترسیدند بازیگران بد بتوانند از چت ربات های هوش مصنوعی استفاده کنند تا با تظاهر به رای دهندگان بالقوه، وقت گرانبهای کارمندان کمپین را منحرف کنند یا هدر دهند. دیگران برای تولید ویدیوهای شخصی سازی شده از نامزدهای خود اقدام به تولید دیپ فیک کردند – برای مثال از حامیان برای کمک هایشان تشکر کردند. در هند، یکی از نامزدها در سال 2020 یک دیپ فیک تولید کرد تا ویدیویی از صحبت کردن خود به زبان های مختلف پخش کند. تکنولوژی در حال حاضر بسیار برتر است.

آقای. خود ترامپ در روزهای اخیر تصویری از هوش مصنوعی به اشتراک گذاشت که به نظر می رسید او را در حال نماز زانو زده است. او آن را در Truth Social، سایت رسانه اجتماعی خود، بدون هیچ توضیحی منتشر کرد.

یک استراتژیست پیش بینی کرد که نسل بعدی ترفندهای کثیف می تواند اطلاعات غلط مستقیم به رای دهندگان باشد که سایت های رسانه های اجتماعی را به طور کامل نادیده می گیرد. به گفته این استراتژیست، اگر صدای ضبط شده توسط هوش مصنوعی از یک نامزد مستقیماً به پست صوتی رأی دهندگان در آستانه انتخابات ارسال شود، چه؟

صدا و ویدیوی مصنوعی در حال حاضر در فضای مجازی در حال چرخش هستند، که بیشتر آن به صورت تقلید است.

در TikTok، ژانر کاملی از ویدیوها وجود دارد که آقای. بایدن، آقای اوباما و آقای ترامپ در جلسات تخیلی بازی های ویدیویی آنلاین، به طور ناسزا گفت و گو می کند، با صدای تولید شده توسط هوش مصنوعی به عنوان تفسیر.

در «نمایش دیرهنگام»، استفن کولبر اخیراً از صدای هوش مصنوعی استفاده کرد تا از مجری فاکس نیوز، تاکر کارلسون، پیام‌های متنی او را با صدای بلند بخواند و به او سرکوب کند. ترامپ. آقای. کولبر صدا را به عنوان AI برچسب گذاری کرد و تصویر روی صفحه ترکیبی از Mr. چهره کارلسون و سایبورگ ترمیناتور برای تاکید.

جک پوزوبیک، تحریک‌کننده جناح راست، یک ویدیوی «دیپ‌فیک» را ماه گذشته منتشر کرد. بایدن یک پیش نویس ملی را به دلیل درگیری در اوکراین اعلام کرد. سریع بود میلیون ها نفر دیده اند.

هانی فرید، استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی، که متخصص در پزشکی قانونی دیجیتال است، می‌گوید: «ویدیوهایی که در چند هفته اخیر دیده‌ایم واقعاً قناری در معدن زغال‌سنگ هستند. ما اکنون پیشرفت‌ها را نه سال‌ها، بلکه در ماه‌ها می‌سنجیم و ماه‌های زیادی تا انتخابات باقی مانده است.»

برخی از ابزارهای هوش مصنوعی در سال 2020 به کار گرفته شدند. کمپین بایدن برنامه ای با نام رمز Couch Potato ایجاد کرد که تشخیص چهره، صدا به متن و ابزارهای دیگر را برای خودکارسازی رونویسی رویدادهای زنده از جمله مناظره ها مرتبط می کرد. این جایگزین کار تعداد زیادی از کارآموزان و دستیاران شد و بلافاصله از طریق یک پورتال داخلی قابل جستجو بود.

این فناوری خیلی سریع پیشرفت کرده است، آقای. وودز گفت که ابزارهای آماده “1000 برابر بهتر” از آنچه چهار سال پیش باید از ابتدا ساخته می شد هستند.

یک سوال پیش رو این است که کمپین ها با ابزارهای قدرتمند OpenAI چه کاری می توانند انجام دهند و چه کاری نمی توانند انجام دهند. یکی از فهرست‌های استفاده‌های ممنوع در پاییز گذشته «کمپین‌های سیاسی، محتوای بزرگسالان، هرزنامه، محتوای نفرت‌آمیز» را جمع‌آوری کرد.

کیم مالفچینی، که به ایجاد قوانین OpenAI کمک کرد و در تیم اعتماد و ایمنی شرکت است، در مصاحبه‌ای گفت که «کمپین‌های سیاسی می‌توانند از ابزارهای ما برای اهداف کمپین استفاده کنند. اما این استفاده مقیاس‌پذیر است که در اینجا سعی می‌کنیم آن را ممنوع کنیم.» OpenAI پس از تماس با تایمز، قوانین استفاده خود را اصلاح کرد و اکنون مشخص کرد که “تولید حجم بالای مطالب کمپین” ممنوع است.

تامی ویتور، سخنگوی سابق آقای. اوباما با ابزار هوش مصنوعی ElevenLabs دست به کار شد تا یک ضبط جعلی از آقای. فراخوان بایدن به پادکست محبوب «Pod Save America» که آقای. Vietor میزبان مشترک است. او چند دلار پرداخت کرد و صدای واقعی Mr. بایدن، و شبیه صوتی بیرون آمد.

آقای “دقت غیر معمول بود.” ویتور در مصاحبه ای گفت.

نمایش آن را به وضوح به عنوان AI اما Mr. Vietor نمی تواند متوجه شود که برخی از نظر دهندگان آنلاین با این وجود گیج به نظر می رسند. او گفت: “من شروع به بازی با نرم افزار کردم که فکر می کردم این بسیار سرگرم کننده است، این وسیله ای عالی برای شوخی خواهد بود.”

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما