அக்குக்குப்புப்புப்பிப்பியாய் யாய் புக்கியை பியாட்டை؟

تیم های پرسپولیس و میس کرمان در حالی در هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف هم می روند که مهاجم هلندی پرسپولیس همچنان در بهترین فرم قرار دارد.

یورگن لوکادیا مهاجم 29 ساله تیم پرسپولیس که در ابتدای فصل جاری از باشگاه بوخوم آلمان به این تیم پیوست، اکنون با 6 گل در رده بندی برترین گلزنان لیگ برتر در کنار محمد قرار دارد. عباس زاده.

و در هفته نهم لیگ برتر سه گل مقابل پرسپولیس یکی از نمایندگان استان کرمان به ثمر رسید. در دقیقه 19 بازی، لوکادیا یک ضربه پنالتی را مهار کرد و تیمش را با یک گل مقابل خانم رفسنجان پیش انداخت. نتایج تا پایان باقی ماند و پرسپولیس موفق شد سه امتیاز شیرین به مجموع امتیازهای قبلی تهران اضافه کند. او که پیش از این مقابل تیم دیگری در لیگ برتر گلزنی کرده و در آستانه دیدار مقابل نماینده دیگر استان کرمان با همین عنوان قرار دارد، انگیزه زیادی برای زدن هفتمین گل این فصل پرسپولیس دارد.

از اردوی تیم پرسپولیس، لوکادیا و دیاباته خبرهایی به گوش می رسد، پرسپولیسی ها در تمرینات چند روز اخیر به هماهنگی و درک متقابل بالایی در رابطه با فوتبال دست یافته اند و بعید نیست که در بازی امروز مقابل خانم کرمان حضور زوج هلندی-فرانسوی یحیی گل محمدی هواداران و رقبا را شگفت زده خواهد کرد.

ناغوفته نماند; دیدار هفته یازدهم پرسپولیس و خانم کرمان از ساعت 17 امروز در ورزشگاه آزادی آغاز می شود.

منبع: اخبار

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

کاناداDigital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما