10 قطعه کلیدی در پهپاد سمپاش

باتری های پهپاد خود را به صفر نرسانید. رایانه داخلی باتری ها به آرامی آنها را تخلیه می کند تا زمانی که تقریباً 50 درصد شارژ شوند. این نکات شما را در مورد نحوه نگهداری صحیح سمپاش پهپاد خود برای زمستان راهنمایی می کند. با نزدیک شدن هوای زمستانی در برخی از مناطق ایالات متحده، پیمانکاران Rantizo پهپادهای خود را برای این فصل در خارج ذخیره می کنند. 9. تحویل و حمل و نقل سریع: محصولات تمام شده فراوان و قطعات یدکی کافی در انبار. 6. تحویل و حمل و نقل سریع: محصولات نهایی فراوان و قطعات یدکی کافی در انبار. این شرکت‌ها توضیح دادند که چگونه پهپادهای بزرگ نه تنها در زمینه لجستیک بلکه در حمل و نقل مسافر نیز اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند و در عین حال اذعان داشتند که چگونه پهپادهای کوچک در حال حاضر در کشاورزی برای کنترل انبار و نقشه‌برداری استفاده می‌شوند. اگر سعی کنید عملیات خود را برای رقابت با هواپیماهای سرنشین دار در حجم بهینه کنید، تقریباً همیشه به جز در موارد معدودی شکست خواهید خورد. مسابقه شامل چند مورد از آنها است. Q2. آیا پهپاد سمپاش uav آماده پرواز است؟ پهپادهای ما می توانند به طور کامل به صورت خودکار پرواز کنند و به صورت هوشمند اسپری کنند.

هنگام لحیم کاری سیم ها، اطمینان حاصل کنید که آنها تماس کافی برای پشتیبانی از جریان آمپر بالایی که می تواند در این هواپیماهای بدون سرنشین (80 تا 200 آمپر) رخ دهد، داشته باشند. سمپاش بوم نمی تواند از بالای کوه عبور کند و نمی تواند از روی یک محصول یا چوب بسیار بلند عبور کند، بنابراین سه نمونه بلافاصله وجود دارد که یک پهپاد قادر به سمپاشی است. مقررات FAA دیکته می کند که یک هواپیمای بدون سرنشین که بیش از 55 پوند با احتساب بار حمل بار عبور کند، نیاز به یک خلبان مجاز در کنترل دارد. استخدام خلبانان هواپیمای دارای مجوز، ترازنامه را از بین می برد، بنابراین پهپادهای این شرکت در حال حاضر 54.8 پوند وزن دارند. در برخی شرایط، این یک معامله شکن برای عملیات های 55 پوندی و سنگین تر است، به این معنی که شما باید عملیات خود را با وزن کمتر از 55 پوند تحت قسمت 107 انجام دهید که محدودیت منطقه بافر 500 فوتی را ندارد. با این حال، در حال حاضر، پیشنهادات Rantizo قبلاً مورد توجه کشاورزانی قرار گرفته است که به دنبال افزایش کارایی هستند.

Cool Little Sprayer Drone ابزار

علاوه بر این، ما به دنبال فروشندگان و نمایندگان در سراسر جهان هستیم. کاربردهای جنگلداری ممکن است به پرواز در ارتفاع 30 فوتی از سطح زمین برای جلوگیری از موانع نیاز داشته باشد. می‌توانید پس از ایجاد طرح فیلد خود با استفاده از نرم‌افزار Terra، آن را با استفاده از هر یک از 3 روش بالا ویرایش یا تنظیم کنید. پهپادها در حال حاضر به صورت مستقل در حال حرکت و اسپری می‌کنند و طبق برنامه پروازی که برای شناسایی نقاط مشکل‌دار در میدان ایجاد شده است. بله، اگر کار را برای شخصی که صاحب گاو، انبار و خانه است انجام می‌دهید، می‌توانید این اجازه را بگیرید تا این مشکل حل شود… وقتی برای خرید مقداری رنگ به فروشگاه لوازم خانگی بروید، متوجه خواهید شد. که قوطی های رنگ پاش کوچک، رنگ پاش های برقی ارزان قیمت و سمپاش های تجاری سنگین فلزی بزرگ وجود دارد.

تکنسین‌های پشتیبانی Rantizo پیشنهاد می‌کنند بهترین کار این است که باتری‌ها را کاملاً شارژ کنید و سپس آنها را در یک منطقه تحت کنترل آب و هوا ذخیره کنید. تمام اجزای اسپری را در یک منطقه تحت کنترل آب و هوا نگهداری کنید. اجزای اسپری پهپاد شما از دو زیر مجموعه تشکیل شده است. 7. دو پمپ آب بدون جاروبک برای سمپاش پهپاد 30 لیتری. در پهپاد DJI Agras MG-1P دو پمپ دیافراگمی و 4 نازل تی جت وجود دارد. سپس اجازه دهید پمپ ها حدود ده ثانیه خشک شوند. کار سمپاشی هوشمند دستان خود را رها کنید، برنامه های پرواز را توسط برنامه برای مزارع خود تنظیم کنید، پارامترهای سرعت پرواز، جریان مایع و غیره را تنظیم کنید. سپس به پهپاد اجازه دهید این کار را خودش انجام دهد.

9. اتصال را قطع کنید سپس RC و پهپاد را دوباره جفت کنید. روشی که من می بینم چیزی شبیه به این کار می کند این است که اگر مستقل باشد، می تواند 24/7 کار کند، بنابراین اگر ایستگاه هواشناسی به پهپاد بگوید که هوا برای اسپری کردن مناسب است، پهپاد می تواند بلند شود، برود و سمپاشی خود را انجام دهد، بیاید. بازگشت، سوخت گیری، بارگیری مجدد و دوباره بالا رفتن، او گفت. دکتر. رندی پرایس یک مهندس کشاورزی در مرکز تحقیقات و توسعه دین لی در اسکندریه، لوئیزیانا، و دکتر داستین هارل متخصص خاک و حاصلخیزی در ایستگاه تحقیقاتی برنج H. Rouse Caffey در کرولی، لوئیزیانا است. در حالی که هواپیماهای بدون سرنشین در حال حاضر به خوبی در کشاورزی برای نظارت بر محصولات و جمع‌آوری داده‌ها در مورد سلامت گیاهان استفاده می‌شوند، آقای اگلینگتون می‌گوید این اولین بار است که از یک پهپاد به طور قانونی برای سمپاشی یک محصول کشاورزی در خاک بریتانیا استفاده می‌شود. این هواپیما مجهز به یک موتور توربوپراپ پنج پره بود که به احتمال زیاد Honeywell TPE331 قبلاً روی نسخه مدرن An-2 نصب شده بود که در سال 2014 وارد خدمت شد. به گفته شرکت هوانوردی روسیه سوخوی، این هواپیما برای نشان دادن آیرودینامیک و ساختاری ساخته شده است. تغییراتی که برای جایگزینی نهایی An-2 در 10 ژوئن 2015 اعلام شد برنامه ریزی شده بود. مواد کامپوزیت فیبر کربنی با اتوکلاو – از جمله پانل های بال، اسپارها و دنده ها – توسط کارخانه هوانوردی نووسیبیرسک تولید شدند.

اولیه دلیل شما باید (انجام دهید) Sprayer Drone

این شرکت امیدوار است در بهار امسال مجموعه‌ای از سه پهپاد را آزمایش کند که با هم کار می‌کنند. استافورد، جسی (بهار 2014). "چگونه یک کوادکوپتر کار می کند|کلی آلن". او آماده تایید پهپادهای سمپاشی به عنوان جایگزینی بلندمدت برای دکل های بزرگ سمپاشی نیست، اما پتانسیل زیادی می بیند. این پهپادها 100% آزمایش‌های داخلی و پروازی را انجام می‌دهند تا از واجد شرایط بودن و آمادگی برای پرواز قبل از تحویل اطمینان حاصل شود. پمپ های آب براشلس را می توان برای بیش از 500 ساعت استفاده کرد که 3-5 برابر بیشتر از پمپ های آب معمولی است، این امر باعث کاهش هزینه های نگهداری می شود. چگونه می توانیم بگوییم که راهنمای تعمیر و نگهداری ما به اندازه کافی خوب است؟ آنها همچنین در زمینه تعمیرات پهپاد خارج از کارهای تعمیر و نگهداری معمول آموزش دیده اند و امکان دسترسی به قطعات جایگزین را ارائه می دهند.

سمپاش های پهپاد تقریباً به تمام قطعات هر سمپاش دیگری مجهز هستند: مخزن، پمپی برای فشار دادن مایع از طریق شیلنگ ها به نازل ها و فشار سنج. یکی از مهمترین موانعی که مهندسان برای رفع آن تلاش کرده‌اند، پر کردن مجدد خودکار است، این است که دستگاه را دقیقاً روی مخزن قرار می‌دهند، وصل می‌کنند، باتری‌های آن را شارژ می‌کنند، پمپ را برای پر کردن و خارج کردن دوباره کار می‌کنند. 5. آفت کش می تواند به عقب و جلو گیاه بچسبد و به طور موثر آفات را از بین ببرد. اگر آنها نتوانند پهپادهای خود را بزرگتر کنند، امیدوارند بتوانند با پهپادهای بیشتر کارایی خود را افزایش دهند. اگرچه به نظر نمی‌رسد که سمپاشی پهپادها گزینه مناسبی برای رقابت با سمپاش‌های زمینی و هواپیماهای معمولی و خلبانی در کاربرد سموم دفع آفات در زمین‌های بزرگ باشد، اما برخی از شرکت‌های ارائه دهنده سمپاشی پهپادها نشان می‌دهند که نرخ‌های آنها رقابتی یا مقرون به صرفه‌تر از هزینه سمپاشی است. توسط تجهیزات زمینی و هواپیماهای معمولی انجام می شود. این پهپاد با تمام عملکردهای کاربردی دقیق مدل 5 کیلوگرمی بسته بندی شده است، این یک گزینه مقرون به صرفه عالی بر اساس نیازهای خلبان است!

Q3. MOQ پهپاد کشاورزی شما چیست؟

سمپاش های بدون سرنشین فرصت های خوبی را برای انواع خاصی از عملیات فراهم می کنند اما نه همه موقعیت ها. مزایای عمده سمپاش های پهپاد چیست؟ اندازه سمپاش ها از قوطی های کوچک دستی گرفته تا ماشین آلات خودکششی بزرگ که برای کار در مزارع بزرگ طراحی شده اند، متفاوت است. این پهپاد سمپاش 5 کیلوگرمی یک پهپاد عالی برای کاربرد دقیق سموم دفع آفات، کودها و علف کش های مایع با برد 2 مایل (3.2 کیلومتر) و زمان پرواز تا 20 دقیقه است. اگرچه این کنسرسیوم مجوز سازمان هوانوردی غیرنظامی (CAA) را برای رها کردن محصولات از هوا دریافت کرد، اما او گفت که هنوز مجاز به حذف اکثر مواد شیمیایی کشاورزی یا آفت کش های تجاری اصلی نیست، زیرا این کار توسط اداره مقررات مواد شیمیایی تایید نشده است. Q1. آیا شما کارخانه هواپیماهای بدون سرنشین سمپاش هستید؟ Q3. MOQ پهپاد کشاورزی شما چیست؟ A3: MOQ ≥1. سفارش بیش از 100 واحد موجود است. متأسفانه، سالانه بیش از 100000 حادثه برای مسمومیت با آفت کش ها در چین رخ می دهد و میزان مرگ و میر به 20 درصد می رسد. آمار رسمی از تعداد مرگ و میر ناشی از بقایای آفت کش ها و آلودگی وجود ندارد که باید عدد شگفت انگیزی باشد.

برای اعمال نرخ مدولاسیون، آن را به پایانه سمپاش خود منتقل ورود و مشاهده قیمت در ویترین نت کنید. از سال 2016، JOYANCE TECH بر تحقیق و توسعه پهپادهای سمپاش و راه حل های کاربردی پهپاد متمرکز شده است. Joyance Tech یک تولید کننده حرفه ای و پیشرو سمپاش کشاورزی پهپاد است که در چین واقع شده است. پهپاد سمپاش، ما تولید کننده حرفه ای پهپاد اسپری، پهپاد مه پاش بدون هوا، پهپاد اسپری مزرعه، هواپیمای بدون سرنشین برای بخور در کشاورزی هستیم. A1: بله، ما یک تولید کننده حرفه ای برای پهپادهای سمپاش هستیم. جان دیر و ولوکوپتر به طور مشترک اولین پهپاد بزرگی را که برای استفاده کشاورزی در AGRITECHNICA سازگار شده است، ارائه می کنند. ASI John Wilkens، Farmingdale FSDO، این ادعا را بررسی کرد که Skypan یک هواپیمای بدون سرنشین را بر خلاف مقررات هوانوردی فدرال اداره کرده است. جان نواتزکی، متخصص ماشین‌های کشاورزی در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی. کریس اگلینگتون از شرکت فناوری Crop Angel از این تجهیزات برای اسپری محرک های زیستی در یک قطعه آزمایشی در مزرعه خود، به عنوان بخشی از آزمایش افزایش عملکرد با همکاری دانشگاه هارپر آدامز و همکاران متخصص پهپاد Drone AG استفاده می کند. کریس اگلینگتون، کشاورز نورفولک و شرکتش Crop Angel در حال آزمایش اولین پهپاد سمپاشی محصول بریتانیا در شیپدهام هستند.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما