3 تاکتیک برقی جک برش که هرگز شکست نمی خورد

automatic dooاگرچه Firebird Trans Am و 400 کمتر از سایر خودروهای داغ خفه شده بودند، با ثبت فروش سال به سال بالاتر برای سال های 1973 و 74 – درست زمانی که بحران گاز در حال گسترش بود، بازار را به جهنم انداختند. ماشین‌های پونی ناپدید شدند و فقط شورت کامارو و پونتیاک فایربرد برای حمل مشعل بعد از سال 74 باقی ماندند. همینطور Pontiac Firebirds با عملکرد برتر.

زمانه عوض شده بود اما دیترویت نیز تغییر کرده بود و آماده بود تا شگفتی‌های زیادی را رقم بزند. اگرچه دیترویت ناوگان خود را برای دستیابی به اهداف صرفه جویی در مصرف سوخت "کوچک" می کرد، اما دانستن اینکه این بحران جدید چگونه خواهد بود دشوار بود. در همین حال، اقتصاد به سرعت از رکود ناشی از بحران گاز خارج شد، و دهه 1980 با نشانه‌هایی نزدیک شد که دیترویت یاد گرفته بود با «رژیم‌های فدرال رزرو» زندگی کند، و در نتیجه وعده بازگشت به سبک و عملکرد واقعی را داد.

سه روش برای اختراع مجدد Automatic Door خود

موستانگ فورد، پونی اصلی، برای سال‌های 1971 تا 1973 اندازه‌ی فوق‌العاده‌ای داشت، سپس دوباره به عنوان یک کامپکت اقتصادی کلاس بالا تصور شد. یا آیا نسل جدیدی از خریداران خودرو که بسیاری از آنها به دلیل واردات اقتصادی از شیر گرفته شده اند، به دنبال چیز دیگری هستند؟ با معرفی Chevelle، Chevy اکنون 43 مدل را در پنج خط خودروی متمایز ارائه کرد. آن‌ها که گاهی اوقات به آن‌ها «بیمه‌زنان» گفته می‌شود، از V-8‌های بلوک کوچک تورکی استفاده می‌کردند، اما هزینه خرید و کارکرد آن‌ها نسبت به مدل‌های متوسط ​​دهه 60 بسیار کمتر است.

دارای بیمه کافی برای پوشش شما در موارد بعید است که کار باعث ایجاد مشکل در جای دیگری از ملک، آسیب رساندن به کسی یا منجر به نتیجه ناخواسته شود. اینجا من چیز متفاوتی قرار می دهم. مهندسان به سرعت در حال توسعه فناوری برای انجام کارهای بیشتر با کمتر بودند، اما آیا عملکرد در این دنیای جدید شجاع جایگاهی داشت؟

آیا شنیده اید؟ Automatic Door بهترین شرط شما برای رشد است

این مدل دارای ویژگی‌های برتر استاندارد RX-8 با سیستم صوتی 9 بلندگوی Bose، صندلی‌های چرمی به رنگ بژ شنی، رنگ‌های مشکی پیانویی بیشتر در داخل کابین بود و با همان موتور چرخشی 13B Renesis عرضه شد. به عنوان مثال، Plymouth Duster 340 1971-73 و Dodge Demon/Dart Sport 340 تا 240 اسب بخار خالص، به علاوه استایل کوپه فست بک زیبا، رنگ های چشم نواز، و نوارهای نواری کافی و رنگ مشکی برای یک ماشین مسابقه ای Trans-Am ارائه می کردند..

آنچه شکسپیر می تواند در مورد Automatic Door به شما بیاموزد

این معادل جعبه سیاه هواپیما است، با این تفاوت که AACN فقط در صورت تصادف شروع به ضبط می کند و فقط داده ها را ثبت می کند. بازگشت به قدرت، اشتیاق و برجستگی دوران قدیم زمان بر بود، اما با پشت سر گذاشتن دومین بحران انرژی (1979-1982) تقریباً غیرقابل توقف بود. با گاز فراوان دوباره و نسبتا ارزان. بسیاری از خریداران مشتاقانه عملکرد را دوباره پذیرفتند، حتی اگر ممکن است کمتر آتشین و زرق و برق دار تر از آن چیزی باشد که به یاد می آورند.

با این حال، ممکن است برای ایجاد این یکی، زمان و بودجه بیشتری برای شما هزینه شود. مسئله این است که ماشین‌های عضلانی عصر جدید به زودی به حدی رسیدند که از پدربزرگ‌های دهه 1960 خود عملکرد بهتری داشتند: سریع‌تر و در عین حال مصرف سوخت بیشتر، بیرون کوچک‌تر اما در داخل کمتر جادار نبودند، و زمانی که جاده پر پیچ و خم می‌شد، توانایی بسیار بیشتری داشتند. طولی نمی کشد که از یک فرستنده خیلی دور می شوید تا بتوانید برق کافی برای انجام کارهای مفید برداشت کنید.

برای یادگیری همه چیزهایی که باید در مورد موتور خودرو بدانید، به نحوه کار موتورهای خودرو مراجعه کنید. این کمی از موستانگ‌های سبک‌تر با موتورهای چهار سیلندر توربوشارژ فاصله داشت، اما خریداران ترجیح می‌دادند گشتاور خوب قدیمی V-8 دور در دقیقه کم را نشان دهند، واقعیت دیگری که برای برنامه‌ریزان محصول گم نشد.

سپس، در بهار 1979، دومین بحران بنزین رخ داد که باعث شد خریداران دوباره به سمت خودروهای کوچکتر معرفی جک پارکینگی برگردند. یک 360 V-8 برای سال 74 وارد بازار شد، اما برای تنظیم آلایندگی آسان تر، نه قدرت اضافی. در همین حال، در محدودیت‌های بیرونی عملکرد، ویژگی‌های ویژه درگ استریپ قانونی در خیابان وجود داشت: دوج‌ها با موتور نسل جدید "همی" و چند تاندربولت فیرلن با موتور V-8 فورد 427.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما