7 اطلاعات غیرقابل انکار در مورد جک الکتریکی

electrical Jackهر دو خودرو دارای یک نمایه شیب‌دار تدریجی هستند، نمایه‌ای که از لبه کاپوت هیبریدی شروع می‌شود، بالای پشتی صندلی‌های جلو قرار می‌گیرد و قبل از قطع سریع در عقب، به روشی مشابه به سمت پایین ادامه می‌دهد. ویژگی های ایمنی برای وسایل نقلیه با ارزش استانداردهای جدید ایمنی وسایل نقلیه موتوری فدرال خواستار افزودن ویژگی‌های محافظت در برابر تصادف مانند سپرهای بزرگ‌تر و مستحکم‌تر هستند که باعث کاهش وزن می‌شوند.

با اعلام روند استایل پونتیاک، سپرهای فایربرد در طراحی قسمت جلو ادغام شدند و ظاهر ساده‌تری نسبت به کامارو به آن می‌دادند. «بیچ بویز» به تنهایی «409»، «خاموش کن» و «سرگرم، سرگرمی، سرگرمی» (وقتی بابا T-Bird را می برد)، به علاوه بازی های کمتری مانند «Car Crazy Cutie»، «Our Car Club» را اجرا کردند. و «قایق نمایشی ممنوع» جان و دین در مورد "بانوی پیر کوچولو از پاسادنا" با یک سوپر/استوک دوج، به علاوه خطرات "منحنی مرد مرده" آواز خواندند. «رونی و دیتوناس» بچه‌هایی داشتند که برای «GTO» کوچک بوگالو می‌کردند، و اشعار آن به شخص جیم وانگرز، مرد تبلیغاتی پونتیاک اختصاص دارد.

برترین 10 کلیپ YouTube درباره Automatic Door

کاماروی شورولت با نام «آغوشگر» عرضه شد. پونتیاک گفت که تمام خودروهایش "لذت رانندگی را جدی می گیرند." یک «دکتر اولدزموبیل» ساختگی، لباس سفید و همه چیز، مکرراً در آزمایشگاهش در حال کار بر روی اعداد جدید داغ برای آن برند جنرال موتورز دیده می شد. تقاضا برای خودروهای بزرگ، سریع و تشنه، با افزایش قیمت بنزین و حق بیمه های سنگین، بسیاری از خریداران را به دنبال خودروهای کامپکت دیترویت مقرون به صرفه تر و مقرون به صرفه تر و مینی خودروهای وارداتی کرد.

با همه اینها، به علاوه افزایش قیمت "شوک برچسب" ناشی از تورم، تقاضا برای ماشین های عضلانی به سرعت کاهش یافت. خودروهای عضلانی در دهه 1970 شروع به نصب جک برقی محو شدن کردند. اکثر آنها در اواسط دهه گذشته، قربانیان بازار در حال تغییر و مقررات سختگیرانه دولتی شدند. AMC Hornet SC/360 کامپکت 1971 یک وسیله نقلیه "معقول" بود که نشانگر گرگ و میش عصر ماشین عضلانی بود.

اهمیت Automatic Door

فورد موستانگ باس 351 1971 آخرین باس بود و با موتور 351 سیدی رم-هوای V-8 330 اسب بخاری، در میان بهترین ها بود. دوج «بچه های کلاه سفید» و «شورش دوج» را به تصویر کشید. پتولا کلارک، خواننده پاپ بریتانیایی، گفت که باید «ببینید که پلیموث تا الان چه کار کرده است». فورد برخی از مدل‌های اسپورت‌تر را به‌عنوان «The Lively Ones» معرفی کرد و از یک برنامه تلویزیونی با همین نام حمایت مالی کرد.

دیگر هرگز Automatic Door خود را از دست ندهید

در همان سال، جنرال موتورز رتبه بندی موتورهای تبلیغاتی خود را از ارقام ناخالص به اعداد خالص واقعی تر تغییر داد، که باعث شد تلفات قدرت و گشتاور روی کاغذ حتی بدتر به نظر برسد. ناگفته نماند، SVT یک کبرا R جدید را تولید کرد، این بار با یک موتور 351 V-8 بر اساس موتور پیکاپ لایتنینگ F-150 خود – و کاملا قانونی.

پس از ریخته‌گری به جای حفاری، گذرگاه‌های نفت طراحی می‌شوند تا هم در زمان و هم در مواد صرفه‌جویی شود. مشتریان از صدای جیغ لنت ترمز شکایت داشتند، مشکلی که تا سال 1976، زمانی که یک ماده جدید لنت نیمه ساینده استفاده شد، گریبانگیر کاپریس بود.

تا سال 1975، تعداد تلفات شامل اکثر موتورهای بلوک بزرگ و نمادهایی مانند بیوک GS، شورولت شورلت سوپر اسپورت، دوج چارجر R/T و سوپر بی، فورد تورینو کبرا، مرکوری سیکلون اسپویلر و پلیموث GTX بود. آمریکن موتورز، کرایسلر و فورد از سال 1972 پیروی کردند، زمانی که بسیاری از موتورها برای سوخت تازه مورد نیاز با سرب پایین تراکم شدند. مدل آمریکای شمالی Impreza Limited نیز برای اولین بار در تاریخ این مدل با صندلی راننده برقی عرضه می شود.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما