9 روز تا داشبورد بهتر

dashboardچراغ های پارکینگ داخلی و قالب های گلگیر دو باند باقی مانده بودند، اما کاپوت بالای یک مشبک میله عمودی جدید که یک پلاک بزرگ "Mercury Eight" را حمل می کرد، کند شد. مرکوری های آن سال بیشتر از مواد خامی استفاده کردند که در زمان جنگ کمیاب بودند: عمدتاً آلومینیوم (برای پیستون و تزئینات کاپوت) و کروم (سخت افزار داخلی و قاب مشبک).

خریداران با تصاحب بیش از 301000 دستگاه از سال 49 پاسخ دادند – بیش از سه برابر حجم بهترین سال قبلی مرکوری و برای رتبه ششم در صنعت، که بالاترین رکورد دیگر است. در مقایسه با مدل مشابه فورد، Mercury's Sportsman با قاب افرا یا توس زرد با درج چوب ماهون تزئین شده بود. شورولت بل ایر ایمپالا 1958 مدل جدید بل ایر درجه یک بود که مجهز و نرم بود و فقط به عنوان کوپه اسپرت یا کانورتیبل ارائه می شد.

کابل مخابراتی

مانند قبل، یک سری تک چهار سبک بدنه ارائه می‌کرد: کوپه، سدان اسپرت چهار در (با درهای پشتی لولایی عقب «انتحاری»)، کانورتیبل، و یک واگن دو در جدید با چوب ساختاری کمتر نسبت به مدل چهار در جایگزین.. البته این گیربکس جدید سه سرعته تمام اتوماتیک بود که با بخش دنده وارنر بورگ-وارنر توسعه یافت (و همچنین برای سال 51 توسط فورد به عنوان فورد-او-ماتیک ارائه شد).

به نوعی، این یکسان نبود و طرفداران بی شماری از دیدن پیکاپ فورد F-100 1956 متاسف شدند. در عرض دو سال، بیش از 1 میلیون خودروی جدید فورد در گاراژهای سرتاسر ایالات متحده قرار گرفتند و برخی از آنها به دورتر از اروپا رفتند. قیمت آن در حدود 2150 دلار، حدود 160 دلار بیشتر از کوپه استاندارد بود، اما گرانترین Merc 1950-1951 نبود: واگن بیش از 400 دلار بیشتر بود.

کلید اتوماتیک

صاحبان خانه معمولاً بیش از یک نصب پنل خورشیدی را در یک زمان انجام می دهند زیرا هر چه تعداد پانل های خانه بیشتر باشد، می توانند در مصرف انرژی صرفه جویی کنند. کادیلاک پس از سال 2001 کاترای ساخت آلمانی خود را با محرک عقب کنار گذاشت. تقاضا برای سدان‌های سایز متوسط ​​"تقریبا لوکس" در حال افزایش بود، اما احتمالاً به این دلیل که کادیلاک بود، این یکی ناکام ماند. پذیرش 239 V-8 توسط فورد برای سال 1946 به سختی به نفع مرکوری بود.

Wire And Cable

مرکوری 1949 با ظاهری شبیه لینکلن، قیمت‌های پایین‌تر (1979 تا 2716 دلار) و یک V-8 قوی‌تر از فورد (لازم برای جبران حدود 100 پوند اضافه وزن) خرید جذابی بود. ایالت ها گواهینامه های رانندگی تجاری را بر اساس وزن وسیله نقلیه یدک کش و تریلر دسته بندی می کنند. از آنجایی که دیربورن اولین مدل های کاملاً جدید خود را پس از جنگ به سال 1949 به تعویق انداخت، مرکوری های موقت مشابه نسخه های 42 بود.

ظاهر جدید مرکوری ناشی از کارهای پراکنده در زمان جنگ توسط طراحان Dearborn است. تولید مدل‌های 47 تا فوریه همان سال آغاز نشد، بنابراین خروجی مرکوری تقریباً مشابه آمار سال 1946 بود. در 30 ژوئن 2020، این شرکت اعلام کرد که با Roding Automobile GmbH برای شروع تولید نسل بعدی نمونه‌های اولیه Sion شریک شده است. آنها از نوامبر 1947 تا اواسط آوریل 1948، زمانی که دهه 49 ظاهر شد، فروخته شدند.

فیوز مینیاتوری

هنری پیر تا سال 1947 زنده بود. HF II به سرعت تولید غیرنظامی را از سر گرفت و مرکوری با حدود 86600 دستگاه در رده دهم رقابت صنعتی سال 1946 قرار گرفت. مانند فوردهای 49، مرکوری ها با یک شاسی جدید با سیستم تعلیق جلوی کاملاً مستقل، محرک Hotchkiss کم وزن (جایگزین لوله گشتاور) و یک محور زنده بر روی فنرهای ورقه ای موازی که در نهایت تک لنگه عرضی هنری قدیمی را از بین می برد، پذیرفته شد.

یک قالب تکی روشن تمام طول در وسط پهلو اجرا شد. بر اساس این تخمین ساده، سه یا چهار تماس دیگر به راحتی می‌توانند در فضایی که یک تماس در سیستم معمولی استفاده می‌شود، جا شود. این مشکلی را در قسمت عقب ایجاد کرد، جایی که گلگیرهای استاندارد در آن قرار نمی گرفتند.

آن را نزد مکانیکی ببرید که از رایانه برای خواندن کد مشکل تولید شده توسط رایانه ماشین استفاده کند. کافی است کامپیوتر خود را از پارتیشن بازیابی با نگه داشتن کلیدهای فرمان و R در هنگام راه اندازی مجدد، بوت کنید. شما همچنین می توانید از انواع دیگر مانند سیم اکسترود شده استفاده کنید، کابل های سیلیکونی چند لایه با لایه نیمه رسانا نیز برای منابع ولتاژ نابودی کم کرونا قابل دسترسی است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با سیم و کابل افشان – یک پست خالی – وب سایت خود باشید.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما