Bruins Reverse Cours on Signing بازیکنی که از همکلاسی خود سوء استفاده نژادی کرده است

بوستون – Bruins روز یکشنبه تصمیم گرفت پیشنهاد قرارداد خود را با میچل میلر، که در سال 2020 به خدمت گرفته شده بود، لغو کنند، اما به دلیل اعتراف میلر در دادگاه به قلدری یک همکلاسی دارای ناتوانی رشدی در حالی که از زبان نژادپرستانه در وسط استفاده می کرد، حقوق پیش نویس او در میان واکنش های منفی لغو شد. مدرسه

بوستون روز جمعه با میلر، یک مدافع 20 ساله، قراردادی در سطح پایه امضا کرد، که باعث انتقاد بازیکنان و نظرات کمیسر NHL، گری بتمن شد که میلر در حال حاضر واجد شرایط بازی در لیگ نیست.

کم نیلی، رئیس تیم بروینز، روز یکشنبه در بیانیه‌ای گفت که تیم فکر می‌کند قلدری میلر از دانش‌آموز یک اتفاق مجزا بوده است، اما بر اساس اطلاعات جدید، روند قرارداد با میلر را معکوس کردند.

نیلی گفت: «ما مدیون هواداران، بازیکنان، کارکنان، شرکا و جامعه هستیم که مطمئن شویم که رویه‌ها و پروتکل‌های ما مطابق با اخلاقی است که از خودمان و به عنوان یک سازمان می‌خواهیم.» به این ترتیب، ما فرآیندهای داخلی خود را برای بررسی افرادی که مایل به کسب امتیاز بازی در لیگ ملی هاکی برای بوستون بروینز هستند، دوباره ارزیابی خواهیم کرد.

اوایل روز یکشنبه، مامور یوستیس کینگ بیانیه ای منتشر کرد و گفت که مدیریت ورزشی O2K قبل از تصمیم گیری برای نمایندگی میلر در بحث جدی شرکت کرده است. در این بیانیه آمده است که میلر با سازمان‌ها کار می‌کند و برای آنها داوطلب می‌شود و متعهد به تغییر روش‌های خود است. کینگ بلافاصله به پیامی که یکشنبه شب برای اظهار نظر در مورد تصمیم بروینز بود، پاسخ نداد.

قرارداد میلر با بازیکنان بوستون، از کاپیتان پاتریس برگرون به بعد، خوب نبود. برگرون گفت که در مورد این احتمال با او مشورت شده و “در حصار” است.

برگرون که نوزدهمین فصل خود را در بوستون می گذراند، می گوید: «فرهنگی که ما در اینجا ساختیم برخلاف این نوع رفتار است. “در این رختکن، همه ما در مورد گنجاندن، تنوع، احترام هستیم.”

نیک فولینو، مهاجم کهنه کار، امضای قرارداد را «بلعش سخت» خواند.

او گفت: «شنیدن چیزی برای گروه ما سخت است. “من به شما دروغ نمی گویم. فکر نمی کنم هیچ مردی خیلی خوشحال بود.”

کایوت‌های آریزونا علیرغم اطلاع از محکومیت او در دادگاه نوجوانان، میلر را در دور چهارم پیش‌نویس 2020 انتخاب کردند. تیم پس از کسب اطلاعات بیشتر در مورد قلدری راه خود را از میلر در میان انتقادات جدا کرد.

دانشگاه داکوتای شمالی یک روز بعد اعلام کرد که میلر دیگر اجازه بازی با تیم هاکی مدرسه را نخواهد داشت.

میلر در 14 سالگی به یک مورد حمله و یک مورد نقض قانون مدارس ایمن اوهایو اعتراف کرد. او و یک نوجوان دیگر متهم شدند که یکی از همکلاسی‌هایش به نام آیزایا مایر کروترز را وادار کرده‌اند که پس از پاک کردن آن در ادرار حمام، یک آبنبات را بخورد، و ویدئوی نظارتی نشان داد که آنها او را با مشت و لگد نشان می‌دهند.

مادر میر کروترز، جونی، به آریزونا ریپابلیک گفت که میلر، که سفیدپوست است، قلدری را از کلاس دوم آغاز کرد و از القاب نژادی علیه پسرش که سیاه‌پوست است استفاده کرد.

میلر نامه ای به تمام 31 تیم NHL ارسال کرد – سیاتل فصل بعد وارد لیگ خواهد شد – و آنچه اتفاق افتاده را تایید کرد و از رفتار خود عذرخواهی کرد. جونی مایر کروترز در آن زمان گفت که میلر هرگز شخصاً از آیزایا یا خانواده آنها عذرخواهی نکرد مگر از طریق نامه ای که دادگاه دستور داده بود.

میلر در بیانیه ای پس از اینکه بوستون در ابتدا با او قرارداد امضا کرد، گفت: زمانی که کلاس هشتم بودم، تصمیم بسیار بدی گرفتم و بسیار ناپخته رفتار کردم. “من یکی از همکلاسی هایم را مورد آزار و اذیت قرار دادم. من عمیقاً از این حادثه متاسفم و از این فرد عذرخواهی کردم. از زمان این حادثه، من به درک بهتری از پیامدهای گسترده اقداماتم رسیده ام که تقریباً هفت سال پیش نتوانستم آن را تشخیص داده و درک کنم.”

میلر در فصل 2020-2021 قبل از زدن 39 گل با 44 پاس گل برای تری سیتی لیگ هاکی ایالات متحده، یک لیگ نوجوانان، در فصل 22-2021 حضور داشت. او پس از ثبت رکوردهای لیگ از نظر گل و امتیاز توسط یک مدافع، به عنوان بازیکن و مدافع سال USHL انتخاب شد.

نیلی با عذرخواهی خود از میر کروترز و خانواده‌اش گفت: «ما متاسفیم که این تصمیم بر کار باورنکردنی اعضای سازمان ما برای حمایت از تلاش‌های تنوع و فراگیری سایه انداخته است.» «فکر می‌کنم در اینجا درسی برای سایر جوانان وجود دارد. حواستان به رفتارهای بی احتیاطی و رفتن با ذهنیت گروهی آسیب رساندن به دیگران باشد. عواقب آن را می توان برای یک عمر احساس کرد.»

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما