COVID 19 در سال قبل از میلاد با کاهش پذیرش، مرگ و میر و موارد در بیمارستان کاهش می یابد Globalnews.ca

افسران مطبوعاتی کانادا

ارسال شده در 9 نوامبر 2023 ساعت 8:56 ب.ظ

اندازه فونت مقاله را کاهش دهید

اندازه فونت مقاله را افزایش دهید

داده های جدید نشان می دهد که افزایش اخیر فعالیت COVID-19 در بریتیش کلمبیا در حال کاهش است و تعداد پذیرش بیماران، مرگ و میر و آزمایش های مثبت به شدت کاهش یافته است.

به‌روزرسانی‌ای که روز پنجشنبه توسط مرکز کنترل بیماری بریتیش کلمبیا منتشر شد، می‌گوید که 144 مورد جدید بستری شدن کووید در بیمارستان در هفته 4 نوامبر، کمتر از نیمی از 296 بستری شدن در بیمارستان سه هفته پیش بوده است.

در میان افرادی که تحت برنامه خدمات بهداشتی استان برای COVID-19 آزمایش شده اند، آزمایش های مثبت به 15.8 درصد کاهش یافته است، در حالی که پنج هفته پیش اوج آن 23.4 درصد بود.

هفته گذشته 36 مورد مرگ و میر در میان افراد مبتلا به کووید-19 مشاهده شد که نسبت به اوج 70 مورد در دو هفته پیش کاهش یافته است، اگرچه مرکز کنترل بیماری هشدار می دهد که داده های هر دو هفته اولیه است و می گوید مرگ و میرها “نسبتاً پایدار” هستند.

این مرکز در خلاصه داده های خود می گوید که فعالیت COVID-19 در اوایل اکتبر به اوج خود رسید.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

به گفته این سازمان، فعالیت آنفولانزا اندکی افزایش یافته است، اما همچنان پایین است و در سطوحی قابل مقایسه با قبل از همه‌گیری کووید-19 است.

2:08 کمپین واکسیناسیون پاییز در سال قبل از میلاد آغاز می شود، اما نشانه هایی از خستگی واکسن وجود دارد

© 2023 Canadian Press

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما