İmam جمعه گرگان اکیرهای ماجرهای بوی توتاهده

امام جمعه گرگان گفت: این اتفاقات ایرادی ندارد و حکایت از پشت پرده بودن دست های پشت پرده دارد.

به گزارش اسنا، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در خطبه های مذهبی نماز عبادی سیاسی جمعه شهر گرگان در روز جمعه یکم مهرماه، ضمن محکومیت اقدامات اغتشاشگران و اغتشاشگران، گفت: برای زنی به نام مهسا حادثه ای رخ داده است. امین که به درد همه ما خورده است و مطمئنم.» می دانیم که رهبر انقلاب هم از این قضیه آزرده شده است.

وی افزود: آنچه ما می خواهیم این است که این پرونده به صورت دقیق و شفاف بررسی شود و اگر اشتباه یا اشتباهی در کار بوده است بررسی و در معرض افکار عمومی قرار گیرد تا دیگران نتوانند مشکلات ما را مقصر بدانند.

امام جمعه گرگان خاطرنشان کرد: ایراداتی که مردم در حادثه گذشته داشتند ناشی از عصبانیت بود، اما با نگاهی به اتفاقات و مشکلات اخیر در خیابان می بینیم که این اتفاقات تنها یک ایراد و ماجرای مشکلات نبوده است.

نورمفیدی با اشاره به اینکه ضرر و زیان به اموال عمومی، دولتی و مردمی ایرادی ندارد، تاکید کرد: یک نفر در اعتراض حرفش را می زند و ایرادی ندارد و مخالفی هم ندارد، اما روند این جریان است. راه دیگری بود و با آتش زدن مشکل خودروها و بانک ها و مغازه ها وارد فاز دیگری شده و نشان می دهد که دست ها پشت پرده است.

وی با بیان اینکه امروز 260 شبکه در دنیا در حال برنامه ریزی برای اقدام هستند و مدام به نابودی انقلاب اسلامی فکر می کنند، گفت: هرج و مرج به پا شد.

باید با عوامل آشوب و آشوب در جوانان برخورد قاطع کرد

نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه اتفاقات اخیر بوی خیانت می دهد، تاکید کرد: جوانان عزیز وارد این ماجرا نشوید چرا که این اتفاق ایرادی ندارد و شورش و آشوب جوانان هستند.

نورمفیدی خواستار برخورد قاطع با عوامل آشوب و اغتشاش در کشور شد و یادآور شد: ما شخصیت های بزرگی در این کشور داشتیم و به نام نظام و انقلاب اسلامی هزینه های زیادی را در جبهه های جنگ خرج کردیم. بهانه بیاوریم

وی در ادامه به سفر رئیس جمهور به سازمان ملل اشاره کرد و افزود: نماد سازمان ملل برای رسیدگی به مسائل جهانی و مسائل مربوط به همه کشورها در نظر گرفته شده است و حضور رئیس جمهور در این مجمع بین المللی فواید بسیاری از جمله مسائل ایران دارد.

امام جمعه گرگان پس از سخنرانی ایران با بیان اینکه بعد از سخنرانی ایران بسیاری از جوانان گفتند این نامه به دل ما زد که جرات گفتن آن را نداریم مشکلات بین نوجوانان بسیار واضح بیان شده و می تواند در بهبود روابط موثر باشد. .

نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه اخباری که در آنجا مطرح می شود می تواند در دنیا منتشر شود و واکنش جهانی ایجاد کند، تصریح کرد: رئیس جمهور با مشکلات جوانان آشنا شده و جذب دروغ می شود.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما