IPL 2023: Suryakumar Yadav میدان را مانند یک «ریاضیدان» تشریح می‌کند، S Sreesanth می‌گوید | اخبار کریکت

سرخپوستان بمبئی سوریاکومار یاداو را که “بازیکن ضربه ای” در مسابقه IPL 2023 مقابل پنجاب کینگز بود، کتک زدند، پنجاه درخشان دیگر را برای کمک به تیم روهیت شارما در تعقیب تعداد زیادی در موهالی در روز چهارشنبه به دست آوردند. MI اولین تیم در تاریخ IPL بود که با موفقیت بیش از 200 هدف را در بازی های متوالی تعقیب کرد. تیم تحت رهبری روهیت شارما راجستان رویالز را در خانه با تعقیب 213 شکست داد و تعقیب و گریز 215 مقابل پنجاب کینگز در موهالی را به طرز مضحکی آسان کرد.

ایشان کیشان و سوریاکومار یاداو، قهرمانان پنج‌گانه، که نیم قرن از تکیه‌گاه‌های توپ‌زنی هندی‌شان تاول زده بودند، پادشاهان پنجاب را شکست دادند. سوریاکومار یاداو، بازیکن MI، به انجام کارهای سوریا در برابر پنجاب کینگز ادامه داد و تماشاگران را با ضربه 360 درجه خود سرگرم کرد و 66 توپ از 31 توپ را با 2 شش و 8 توپ به ثمر رساند.

درود بر شماره S. Sreesanth، بازیکن سابق کریکت هند، S. Sreesanth، 1 ضربه T20I در جهان، به دلیل توانایی خود در یافتن شکاف ها، ریاضیدانی به نام SKY نامید. Sreesanth در صحبت در Cricket Live Star Sports گفت: “SKY فقط یک خمیر نیست، او یک ریاضیدان است. روشی که او خود را حمل می کند بسیار عالی است. او مانند یک ریاضیدان که از قطب نما و نقاله روی کاغذ استفاده می کند، میدان را تشریح می کند. او این محاسبات را در ذهن تیز خود به طرز درخشانی انجام می دهد و از ابعاد زمین، سرعت توپ زنی و غیره استفاده کامل می کند. او به معنای واقعی کلمه دقیقا می داند که بازیکن زمین کجاست و شکاف ها کجاست. اون خیلی دقیقه آنها می گویند “آسمان حد است” اما برای ثریا حتی “آسمان حد نیست”.

تماشا کنید Suryakumar Yadav کامل کردن یک توپ 23-50 را در اینجا ببینید…

Sreesanth در ادامه افزود که MI به مسیر برنده بازگشته است و جلوگیری از غلتیدن غول پیکر آنها در IPL 2023 دشوار خواهد بود. “وقتی سرخپوستان بمبئی طعم پیروزی را بچشند، هیچ مانعی برای آنها وجود ندارد. آنها سابقه طولانی موفقیت دارند. آنها این کار را در گذشته انجام داده اند و می توانند آن را تکرار کنند.”

سورش راینا، کارشناس IPL JioCinema، بازی یداو را تحسین کرد و از توانایی او در تعقیب اهداف ستایش کرد، “او می داند که توپ گیر قرار است کجا توپ بزند. روشی که او بازی را دزدید، می بینیم که سوریاکومار یاداو پر از اعتماد به نفس است. او با قصد بازی می کند و برای 200 دوش، مغز شما باید بیشتر از قصد روی آگاهی از بازی تمرکز کند. او بهترین ابعاد را می خواند. فکر می‌کنم بهترین بازیکنان جهان در حد وسط بازی می‌کنند، به روشی که تعقیب می‌کنند. مرحله سختی در وسط برای او وجود داشت. اما هیچ وقت اخم روی صورتش نبود چون سخت کار می کرد. وقتی رختکن چنین اجراهایی را می بیند، خود به خود به دیگران انگیزه می دهد.» او افزود: “هر جوان باید یاد بگیرد که چگونه 200 دوش را از سوریاکومار یاداو تعقیب کند، همانطور که او شوت های کریکت خود را پشت سر می گذارد و در محدوده خود بازی می کند. ضربه زدن پر شور.»

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances