IPO اسپین آف AIG نباید کامل باشد

قیمت‌گذاری پایین‌تر برای عرضه اولیه اولیه واحد زندگی و بازنشستگی American International Group ممکن است نشانه‌ای از اضطراب در مورد فهرست‌های جدید در بازار سخت باشد. اما همچنان باید وضعیت AIG AIG را تقویت کند 0.56٪

سهام

Corebridge Financial، بخشی از مالکیت Blackstone و با یک قرارداد مدیریت دارایی با BlackRock،

سهام بیمه بزرگ خواهد بود. این یکی از ارائه دهندگان برتر مستمری است که انواع ثابت و متغیر را ارائه می دهد. این یک شرکت بیمه عمر انفرادی قابل توجه در ایالات متحده است و دارای یک تجارت پیشرو در زندگی گروهی است که به بخش غیرانتفاعی خدمت می کند. همچنین دارای یک تجارت در بازارهای نهادی است که کارهایی مانند معاملات بازنشستگی-ریسک-انتقال را انجام می دهد.

این نمایه به شرکت کمک کرد تا بازار عرضه منجمد را با انجام دادن کار، آب کند – اما کاملاً آن را از نوسانات بازار محافظت نکرد. با قیمت 21 دلار، این پیشنهاد در پایین ترین حد از محدوده 21 تا 24 دلار قرار داشت و در نتیجه ارزش بازاری حدود 13.5 میلیارد دلار داشت. این همچنین کمتر از ارزش 22 میلیارد دلاری بود که در خرید 2.2 میلیارد دلاری بلک استون از 9.9 درصد سهام در سال گذشته به دست آمد – اگرچه این معامله شامل یک رابطه جدید مدیریت دارایی بین شرکت ها نیز می شد.

Corebridge در نظر دارد بازده میانگین سهام خود را از حالت proform افزایش دهد، که در نیمه اول سال 2022 8 درصد به دامنه 12 تا 14 درصد در دو سال آینده تعدیل شده است. مسیر آن به آنجا نه تنها بر افزایش نرخ‌های بهره که معمولاً یک سود خالص برای پرتفوی سرمایه‌گذاری بیمه‌گران عمر است، یا بهبود فروش یا پذیره‌نویسی است، بلکه بر کاهش قابل توجه هزینه‌ها نیز مبتنی است.

با توجه به احتمال ادامه افزایش نرخ ها، Corebridge باید خود را در یک محیط کلان عمدتاً حمایتی بیابد. با این حال، سرمایه‌گذاران عصبی ممکن است منتظر باشند تا ببینند این جدایی برای چند ربع پیش از خرید کامل چگونه پیش می‌رود. یکی از کارهایی که Corebridge می‌تواند برای افزایش قرار گرفتن در معرض درآمد اسپرد مبتنی بر نرخ انجام دهد این است که همچنان به سمت سالیانه‌های شاخص ثابت و ثابت از سالیانه‌های متغیر حرکت کند، که درآمد کارمزدی را نسبت به ارزش‌گذاری بازار سهام حساس‌تر است.

در همین حال، AIG با تکمیل این فروش سهام عمومی در کوربریج، نقطه عطف دیگری در تکامل خود، در کنار بهبود نتایج پذیره نویسی خود، رقم می زند. اگرچه قیمت گذاری این معامله ممکن است در حال حاضر ارزش سهام تقریباً 78 درصدی AIG را افزایش ندهد، پول نقدی که توسط AIG جمع آوری می شود، توانایی آن را برای بازخرید سهام یا پرداخت بدهی افزایش می دهد.

همچنین ممکن است نرخ‌گذاری مجدد چند برابر ارزش‌گذاری AIG را تسریع بخشد تا با همتایان بیمه اموال و تلفات خود مطابقت داشته باشد، که به عنوان گروهی با حق بیمه به بیمه‌گران عمر معامله می‌کنند. طبق داده‌های FactSet، AIG حدود 8.5 برابر توافق نظر تحلیلگران درآمد در سال 2023 معامله می‌کند، در مقابل 11 برابر برای Chubb و Travelers Cos. AIG و آن دسته از همتایان به طور گسترده ای عملکرد بهتری نسبت به S&P 500 در سال جاری داشته اند، با کاهش کمتر از 5% AIG در مقابل افت بیش از 17% بازار.

شرکت‌های بیمه P&C رشد زیادی در بازار بیمه تجاری به‌عنوان یک باد عقب دارند. رتبه‌بندی فیچ اخیراً به ادامه قیمت‌گذاری و رشد حق بیمه در بیمه‌های مازاد و مازاد اشاره کرده است که می‌تواند ریسک‌های سخت‌تر مانند سرقت سایبری را پوشش دهد. DBRS Morningstar در گزارشی در این هفته گفت که ریسک تغییرات آب و هوایی منجر به افزایش نرخ های بیمه اموال تجاری شده است که حتی در سه ماهه دوم از روند تورمی در هزینه های خسارت فراتر رفته است.

با توجه به این موضوع، و با پول نقد IPO در جیب خود، AIG در موقعیتی قرار دارد که دارای انعطاف پذیری سرمایه باشد تا بتواند دفتر تعهدات خود را افزایش دهد، بار بدهی خود را کاهش دهد یا پول را به سهامداران بازگرداند. این ممکن است برای به حرکت درآوردن سهام، حتی در یک بازار مضطرب کافی باشد.

به Telis Demos در [email protected] بنویسید

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما