Verizon در حال افزایش قیمت برنامه های قدیمی تلفن همراه است


نیویورک
CNN

این شرکت روز دوشنبه به CNN تایید کرد ورایزون در حال افزایش قیمت برخی از برنامه های قدیمی تلفن همراه خود است. این حرکت بخشی از تلاش گسترده‌تر برای جذب بیشتر مشتریان خود به برنامه‌های 5G است.

مشتریانی که تصمیم بگیرند در یکی از طرح‌های قدیمی‌تر Unlimited Verizon بمانند، ماهانه 2 دلار اضافی دریافت می‌کنند. این تغییر از 10 آوریل اعمال خواهد شد.

«مشتریانی که در حال حاضر در برنامه‌های قدیمی‌تر بی‌سیم نامحدود دارای پس‌پرداخت هفت سال پیش هستند یا می‌خواهند در آن بمانند، از طریق ایمیل، پست مستقیم و در صورت‌حساب بعدی خود از تعدیل طرح نرخ جدید مطلع می‌شوند تا هزینه‌های اضافی نگهداری این طرح‌ها را در نظر بگیرند. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد.

برنامه هایی که با تغییر نرخ روبرو هستند عبارتند از Beyond Unlimited، Beyond Unlimited 55+، Go Unlimited و Verizon Unlimited. این شرکت مشتریان را تشویق می‌کند تا به برنامه‌هایی مانند 5G Get More، 5G Start و سایر برنامه‌هایی که «انتخاب» و «انعطاف‌پذیری» بیشتری ارائه می‌دهند، ارتقا دهند.

این افزایش قیمت در حالی اتفاق می‌افتد که ورایزون (VZ) به دنبال رشد واحد مصرف‌کننده خود است، بخشی از کسب‌وکار که در تلاش است تا با رقبا همگام شود. AT&T در سال گذشته نرخ برخی از طرح های قدیمی خود را تا 6 دلار برای خطوط فردی و 12 دلار برای طرح های خانوادگی افزایش داد. ورایزون (VZ) با همان افزایش قیمت دنبال شد.

ورایزون که سهام آن در سال گذشته 30 درصد کاهش یافته است، نگفت که چه تعداد مشتریان تحت تأثیر آخرین افزایش قیمت قرار خواهند گرفت.

هفته گذشته Verizon تغییر مدیریتی را اعلام کرد و Sowmyanarayan Sampath را به عنوان مدیر عامل واحد تجاری مصرف کننده منصوب کرد. هانس وستبرگ، رئیس و مدیر عامل Verizon گفت که این انتصاب ها نشان دهنده ماموریت شرکت برای تقویت “قابلیت های رقابتی” است.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما