WhatsApp در حال کار بر روی ویژگی جدید & چت های صوتی& در اندروید اخبار فناوری

دهلی نو: بر اساس گزارش‌ها، واتس‌اپ متعلق به متا در حال کار بر روی ویژگی جدیدی به نام «چت‌های صوتی» است که در به‌روزرسانی آینده برنامه در اندروید، در مکالمات در دسترس خواهد بود.

به گفته WABetaInfo، یک نماد شکل موج جدید به هدر چت اضافه خواهد شد که به کاربران امکان می دهد چت های صوتی را شروع کنند، به علاوه کاربران یک دکمه قرمز برای پایان دادن به تماس های جاری خواهند دید. (همچنین بخوانید: SBI، طرح ویژه FD بانک HDFC: طرح های سپرده ثابت را بررسی کنید که در 31 مارس به پایان می رسد)

از آنجایی که نماد شکل موج پتانسیل تجسم صوتی را در زمان واقعی نشان می‌دهد، گزارش بیان می‌کند که احتمالاً فضای بالای هدر چت برای نمایش شکل‌های موج صوتی در نظر گرفته شده است. (همچنین بخوانید: دولت دستمزدهای MGNREGA را افزایش می دهد: لیست نرخ جدید دولتی را بررسی کنید)

این یک رابط مینیمالیستی ارائه می کند که به کاربران امکان می دهد در حین حرکت بین مکالمات خود، شکل موج های صوتی را مشاهده کنند. علاوه بر این، گزارش اشاره کرد که اطلاعات زیادی در مورد نحوه عملکرد این ویژگی وجود ندارد زیرا هنوز در دست توسعه است.

در همین حال، متا اپلیکیشن جدید واتس اپ را برای ویندوز معرفی کرده است که سریعتر بارگذاری می شود و دارای رابط کاربری مشابه نسخه موبایل این برنامه است. کاربران اکنون می توانند تماس های ویدیویی گروهی با حداکثر هشت نفر و تماس های صوتی با حداکثر 32 نفر را میزبانی کنند.

این غول فناوری همچنین پیشرفت‌هایی از جمله پیوند سریع‌تر دستگاه و همگام‌سازی بهتر بین دستگاه‌ها و همچنین ویژگی‌های جدیدی مانند پیش‌نمایش پیوندها و استیکرها را انجام داده است.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما