سلمان خان بار دیگر تهدید به مرگ می کند، تماس گیرنده 30 آوریل را به عنوان تاریخ «حذف» بازیگر معرفی می کند اخبار مردم

دهلی نو: سلمان خان، بازیگر سینمای بالیوود، بار دیگر درگذشت و طرفدارانش را نگران کرد. مردی به نام Roki Bhai ظاهراً با اتاق کنترل پلیس بمبئی تماس گرفته و ستاره را تهدید به مرگ کرده است.

پلیس بمبئی به ANI گفت: “در تماسی که دیروز در اتاق کنترل پلیس دریافت شد، مردی که خود را روکی بای از جودپور راجستان معرفی کرد، سلمان خان بازیگر را در 30 آوریل تهدید به کشتن کرد. تحقیقات بیشتر در حال انجام است.” تحقیقات پلیس در حال تلاش برای یافتن محل اختفای فرد تماس‌گیرنده است.

سلمان خان تهدید به مرگ

در اوایل ماه مارس، یک مرد 21 ساله در ارتباط با نامه تهدیدی برای سلمان خان بازیگر دستگیر شد. یک مقام پلیس به ANI گفت، گفته می شود که او همچنین پدر سیدو موسووالا خواننده فقید را تهدید کرده است. به گفته این مقام، دهکدرام راملال سیاگ از جودپور در راجستان توسط یک تیم پلیس باندرا پس از بررسی این نامه تهدید نشان داد که از تلفن همراه وی ارسال شده است، بازداشت شد.

در ژوئن 2022، یک نامه تهدید در Bandra Bandstand که در آن سلیم خان، پدر سلمان برای پیاده روی بیرون می رفت، گذاشته شد. در نامه تهدید مدعی شده بود که این بازیگر نیز به سرنوشت سیدهو موسووالا خواننده که توسط باند بیشنوی کشته شد، خواهد رسید. یک FIR در آن پرونده نیز ثبت شده بود.

انتشار فیلم سلمان خان

در همین حال، تریلر فیلم آینده بایجان Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan در 10 آوریل 2023 با حضور کل بازیگران ستاره در بمبئی پخش شد. در این فیلم پوجا هج، شهنااز گیل، راغاو جویال، جاسی گیل، سیذارت نیگام، بومیکا چاولا، پالاک تیواری و دیگران حضور دارند.

این فیلم قرار است در 21 آوریل 2023 اکران شود – عید بزرگ برای طرفدارانش.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما