8 روش تسلط بر تورهای مسافرتی

او مشتریانی را در برنامه ریزی و رزرو سفرهای آینده به عنوان راهی برای کمک به کاهش ضربه برنامه های لغو شده در حال حاضر دیده است. شما فقط چمدان های خود را ببندید، بلیط بخرید و به سمت افسانه واقعی شرقی پرواز کنید، که به شما کمک می کند زندگی جدیدی را شروع کنید. وقتی مشتریانی با اختلال بینایی یا شنوایی دارند، مطمئن می‌شوند که حداقل یک راهنما آموزش دیده در زبان اشاره وجود دارد، یا راهنمایی دارند که می‌تواند در مواردی مانند خواندن منوی رستوران و ارائه یک روایت صوتی در طول بازدید از سایت کمک کند.. همه سفرها شامل مسافران آموزش دیده است که تحت بررسی پس‌زمینه و همچنین فعالیت‌های ورزشی و حسی فراگیر مانند اسب‌سواری، غواصی، کایاک سواری، مزه کردن شراب، یوگا، و گشت‌وگذار در موزه لمسی هستند. مارتین هرست و تیم اولسون از The Bordeaux Concierge مشاغل نیویورک را ترک کردند تا تورها و تجربیات خصوصی و سفارشی را برای دوستداران شراب و همچنین برنامه های سفر جاده ای برگزار کنند. نه تنها می تواند از دیر رسیدن شما جلوگیری کند، بلکه باعث می شود که عزیزان شما صرف نظر از اینکه کجا می روید، نزدیک شما باشند.

کارولین متیوز می‌گوید همچنین در سنت امیلیون، جوانان از «تور کارشناسان کوچک» در Chateau La Dominique لذت می‌برند. متیوز می گوید که کشش بسیار دلپذیر «شما را به فاصله قابل توجهی از Château Reynier و Château de Carmasac می برد که هر دو متعلق به اعضای مختلف خانواده Lurton هستند». ما اعضای مفتخر انجمن صنعت گردشگری آلاسکا، Better Business Bureau، Visit Anchorage، اتاق بازرگانی انکوریج، اتاق بازرگانی هومر، اتاق بازرگانی Talkeetna، اتاق بازرگانی Seward، اتاق بازرگانی Denali، اتاق بازرگانی Whittier، Mat- هستیم. دفتر کنوانسیون و بازدیدکنندگان سو، دفتر کنوانسیون و بازدیدکنندگان فیربنکس، دفتر کنوانسیون و بازدیدکنندگان والدز، و شورای بازاریابی گردشگری شبه جزیره کنای. روندهای فناوری آینده در صنعت گردشگری به طور مفصل در این مقاله، "روندهای کلیدی فناوری در حال ظهور در صنعت سفر و گردشگری" توضیح داده شده است.

یک وبلاگ عالی برای صنعت سفر و گردشگری. نقشه پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری را در دفتر گردشگری در St-Emilion تهیه کنید. L'Atelier de Candale – رستورانی معمولی و پر نور در قصری صمیمی در خارج از St-Emilion – همچنین به خاطر پاسیو بزرگ در فضای بازش که برای صرف ناهارهای تنبل در فضای باز مشرف به تاکستان‌ها و دره رودخانه دوردونه عالی است، امتیازهای برتر را دریافت می‌کند. این تور دوچرخه‌سواری در کشور شراب در خارج از کیپ تاون، شما را به تولیدکنندگان در دره رابرتسون و منطقه استلن‌بوش، مانند Kanonkop، که به‌خاطر Pinotage معروف است، می‌رساند. اما نیکول کرافت توصیه می‌کند، مگر اینکه برای تور دو فرانس تمرین می‌کنید، قبل از خروج از شهر، یک دوچرخه برقی در Lovelec33 کرایه کنید تا به زمین‌های کرانه راست بروید. برنامه سفر زیر را بررسی کنید و امروز مکان خود را رزرو کنید. برای بیشتر تورهای مسافرتی سالمندان AARP، مرکز سفر AARP ما را که توسط فعالیت‌های Expedia پشتیبانی می‌شود، رزرو کنید.

این بزرگترین چرخ بزرگ از نوع بسته در جهان در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است. به دانش‌آموزانتان اجازه دهید جهان را کاوش کنند و مطمئن باشند که با پوشش سفر گروهی مدرسه Endsleigh که بر اساس نیازهایشان ساخته شده است، محافظت می‌شوند. Neha Arora's Planet Abled تورهای سفارشی را برای افراد دارای انواع معلولیت ترتیب می دهد و همچنین تورهای گروهی شامل افراد غیرمعلول را نیز برنامه ریزی می کند. در سال 2016، او Planet Abled را تأسیس کرد، یک شرکت مسافرتی که نیازهای افراد دارای معلولیت های مختلف را برآورده می کند، گروهی که سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند 15 درصد از جمعیت جهان است. آنها در تعطیلات هستند، این یک زمان خاص است که مردم خیلی از آن لذت نمی برند. در آب دریاچه مواد معدنی زیادی وجود دارد و مردم محلی آن را پزشکی می دانند. تورهای دوچرخه آلپاین هیجان انگیزترین تورهای دوچرخه سواری فرانسه را در دریاچه زیبای آنسی برای شما به ارمغان می آورد. وندی ناربی که مدیریت Insider Tasting را بر عهده دارد، انگلیسی است اما بیش از 30 سال است که در فرانسه زندگی می کند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با Endsleigh در سال های آینده هستیم. ما مشتاقانه منتظر ادامه روابط خوب خود با Endsleigh در آینده هستیم.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تور ارمنستان نوروز (https://safaryaar.com/tour/armenia-nowruz) لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما